Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія

Виробництво товарного бетону

Товарний бетон будь-яких марок від виробника ТОВ Планета РС
0 роки
Досвід виробництва
0 типів
Рецептур бетону
0 км
Доставка по місту та області
Купити бетон Херсон Бетон М200, Бетон М300, Бетон М400

Бетон та бетонні суміші

Бетон є основним будівельним матеріалом, який використовується у всіх галузях будівництва.
Наша компанія виробляє товарний бетон, використовуючи власну технічну базу. Продаж бетону можлива як на умовах самовивозу, так і з доставкою на об’єкт замовника. У нашому розпорядженні є спеціалізована техніка, за допомогою якої ми доставимо бетон по Херсону та Херсонської області або в будь-який населений пункт оперативно і недорого.

Серед найбільш поширених марок товарного бетону слід зазначити М 200, М 300, М 400. Оперативна доставка за рахунок власного автопарку бетонних міксерів, дозволяє повністю зберегти якісні характеристики товарно бетону, виключивши тим самим втрату технологічних властивостей будівельного розчину.

Виробництво на сучасному високотехнологічному обладнанні дає можливість виконувати замовлення не тільки на поширені марки товарного бетону, але і на виготовлення сумішей з особливих рецептурами.

У приватній забудові товарний бетон з успіхом застосовується для влаштування підлог і перегородок, в міському будівництві використовується для виробництва легких пористих блоків.
Купити товарний бетон з доставкою в Херсоні завжди можна у компанії ТОВ «Планета РС», також ми реалізуємо будівельні матеріали, З/ Б вироби, матеріали валом: пісок, щебінь, відсів.

Назад
Вперед

Для замовлення бетону, бетонних міксерів, бетонного насоса, товарного бетону, бетонних сумішей, ЗБВ по Херсон і Херсонській області телефонуйте:

(050) 366 50 01
або звертайтеся до нас за адресою:

м. Херсон, вул. Нафтовиків 131.