Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія

Виробництво бетонних підлог

Бетонні наливні підлоги від виробника ТОВ Планета РС

Бетонні підлоги від виробника

Підлоги з бетону відрізняються від звичайних швидкою заливкою. Застосовуються в тих видах приміщень, підлоги яких схильні до періодичних великих навантажень, зносу, перепадів температур: склади, гаражі, господарські будівлі, паркувальні території, комерційні приміщення (магазини, торгівельні центри).

Отримати консультацію

Види бетонного покриття
Існує два різних види бетонної підлоги. Вони відрізняються головним чином технологією виготовлення. Це наливні бетонні підлоги і звичайні. Дуже затребувана на даний момент технологія заливки бетону з використанням топпінгу. Це спеціальна суміш, яка наноситься на верхній шар бетону.

Переваги топпінгу:

  • велика сфера застосування;
  • надає естетичний вигляд;
  • підвищується термостійкість;
  • мінімальна запиленість підлоги;
  • захист від впливу вологи;
  • економія на бетоні (топпінг можна застосовувати на будь-якому бетоні);
  • ударостійкість;
  • підвищується зносостійкість покриття і збільшується термін його експлуатації;

Топпінг наноситься за допомогою затирочних машин на бетонну підлогу; ця суміш в своєму складі може мати різні речовини, наприклад, кварц, цемент, металева стружка. Додавання таких частинок залежить від необхідної міцності начинки.
Це покриття може наноситься як на свіжоукладену підлогу, так і на старі бетонні підлоги. Застосовується зазвичай в промислових або господарських будівлях, наприклад, в гаражах, цехах заводів, складах, торгових центрах, вокзалах й то що.

Назад
Вперед

Типи підлог з бетону

Наливна підлога
Наливна бетонна підлога відрізняється безшовним покриттям, довговічністю, естетичним зовнішнім виглядом. Промисловий наливна підлога стійкий до вологи, до низьких і високих температур, зносостійкий і витримує великі навантаження. Основою для нанесення може бути і свіжий бетонну підлогу, і старий наливна підлога, цементо-піщана стяжка, фібрірованний бетон. Широко застосовується в навчальних і медичних установах, промислових цехах.

Багатошарова підлога
Якщо підлога повинна буде постійно піддаватися дуже великому навантаженні, наприклад, в приміщеннях з великим виробництвом, то його виготовляють багатошаровим методом покриття. При цьому застосовується армування бетону сталефібробетоном, який має незаперечну перевагу перед звичайним залізобетоном, це і підвищена зносостійкість, і морозостійкість, і зниження трудовитрат.

Полімерні підлоги
Це найкраще рішення для підприємств харчової промисловості, хімічної промисловості та тих об’єктів, де підлогу зазвичай піддається частому впливу хімічних речовин. Основою такого статі служать поліуретанові і епоксидні смоли.
Полімерний підлогу заливається зверху на бетонну поверхню. Для точного і ідеального нанесення покриття потрібна якісна підготовка бетонної підлоги.

Для замовлення промислових підлог, бетонних підлог, бетонних стяжок, складських підлог телефонуйте:

(050) 366 50 01
або звертайтеся до нас за адресою:

м. Херсон, вул. Нафтовиків 131.

Для отримання консультації подзвоніть за номером