Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія

Виробництво складських підлог

Бетонні наливні підлоги від виробника ТОВ Планета РС

Підлога для складу.
Оскільки складські приміщення знаходяться в процесі постійної експлуатації, їх підлоги піддаються істотним навантаженням. На них стоять важкі вантажі, по ним переміщуються навантажувачі, підйомні платформи та інше обладнання. Тому такі поверхні повинні мати достатню стійкість до різних статичних і динамічних навантажень

Отримати консультацію

Вимоги до складських підлог

Підлоги для складу можуть бути віднесені до однієї з чотирьох категорій, в залежності від призначення складу – виробничого, універсального, спеціалізованого або промислового. Враховується і вплив атмосфери, якщо конструкція складського приміщення відкрита. Підлоги для складу при цьому відрізняються тривалим терміном експлуатації, незалежно від її інтенсивності.

Складські підлоги

Підлоги для складу, виконані з бетону, в деяких випадках можуть виступати і в якості самостійного підлогового покриття. Це можливо, якщо до останнього не пред’являється дуже високі вимоги по міцності, а також до механічних і хімічних впливів.
В іншому випадку, питання вирішується за допомогою застосування підлогового покриття з високоміцного бетону. Для боротьби з адгезію використовуються праймери з низькою в’язкістю. При цьому питання трещинообразования вирішується за допомогою введення в бетонний склад пластифікатора або металевим армуванням.

Підлоги для складу, які мають бетонну основу, також можуть оснащуватися зміцненим верхнім шаром, тобто топінгом. Застосування зміцнюючих топпінгів в цьому випадку дозволяє підвищити ударо і зносостійкість в рази.

Топпінг наноситься за допомогою затирочних машин на бетонну підлогу; ця суміш в своєму складі може мати різні речовини, наприклад, кварц, цемент, металева стружка. Додавання таких частинок залежить від необхідної міцності начинки.
Це покриття може наноситься як на свіжоукладену підлогу, так і на старі бетонні підлоги. Застосовується зазвичай в промислових або господарських будівлях, наприклад, в гаражах, цехах заводів, складах, торгових центрах, вокзалах й то що.

Назад
Вперед

Складські полімерні підлоги
Промислові полімерні підлоги можуть бути епоксидними, метілметакрілатні, поліуретановими і епоксидно-уретановими. У кожного виду є свої переваги, що дозволяє вибирати покриття, в залежності від пропонованих вимог. Підлоги для складу при цьому можуть відрізнятися підвищеною стійкістю до агресивних середовищ, температурних перепадів, вібрації та інших факторів.

Дотримання технологічних норм для складських підлог
Велике значення для виготовлення якісного промислового статі має дотримання необхідних технологічних норм. Одним з визначальних є вимога по підтримці в процесі виконання робіт певного рівня вологості. Підлоги для складу виготовляються при показнику відносної вологості, що не перевищує 60%. При цьому вологість поверхні бетонної основи повинна бути менше 5%. Тільки за таких умов можна уникнути появи бульбашок на поверхні наливної покриття.
Не менш важливим для отримання якісного покриття є і дотримання температурного режиму. Вже при температурі нижче + 5 ° С у матеріалу буде знижуватися плинність, а при більш + 25 ° С – він буде занадто швидко застигати.

Для замовлення промислових підлог, бетонних підлог, бетонних стяжок, складських підлог телефонуйте:

(050) 366 50 01
або звертайтеся до нас за адресою:

м. Херсон, вул. Нафтовиків 131.

Для отримання консультації подзвоніть за номером