Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія

Виробництво бетонної стяжки

Бетонні наливні підлоги від виробника ТОВ Планета РС

Бетонна стяжка підлоги

Бетонна стяжка підлоги – процес, який необхідний в будівництві. За технологією будівництва в більшості випадків перш, ніж починати укладання підлог, необхідно зробити стяжку. Іншими словами стяжка – це прошарок між власне підлогою і перекриттям. Також стяжка – це первинна робота для отримання чистових підлог, адже на рівну основу ідеально лягає будь верхнє покриття для підлоги. Зараз застосовують кілька видів стяжок – бетонну, напівсуху, суху і т.п.

Як правило, вибирають бетонну стяжку підлоги, яка є традиційним, надійним і випробуваним варіантом. Найважливішою перевагою цього варіанту стяжки є доступність в ціні і висока екологічна чистота застосовуваних матеріалів. Бетонна стяжка підлоги виготовляється з цементу, піску і наповнювачів, такі як щебінь і вапно, гравій і керамзит.

Мета застосування бетонної стяжки підлоги

Якщо стяжка зроблена правильно, то при експлуатації будівельної конструкції досягається:

  • максимальне вирівнювання поверхні;
  • підвищення жорсткості і міцності;
  • збільшення тепло- і звукоізоляції приміщення;

Недоліки бетонної стяжки
Існує ряд недоліків бетонної стяжки підлоги, особливо це стосується робіт в гаражних і інших виробничих приміщеннях. Це – поява запиленості, чутливість підлоги до таких хімічних речовин як бензин, олії, автохімії. При робочому процесі завжди з’являються на підлозі плями з цих речовин, які важко вивести. Але всі ці дрібні недоліки мінімізуються із застосуванням спеціального захисного шару. Фахівці нашої компанії можуть рекомендувати різні суміші для цього захисного шару. Люди робочих спеціальностей визнали варіант бетонної стяжки, безсумнівно, вигідним і рекомендують застосовувати саме її навіть в самих агресивних умовах експлуатації.

Бетонна стяжка Херсон, бетонні підлоги, підлоги для складу Планета РС Херсон
Бетонна стяжка Херсон, бетонні підлоги, підлоги для складу Планета РС Херсон
Бетонна стяжка Херсон, бетонні підлоги, підлоги для складу Планета РС Херсон
Назад
Вперед

Нові технології при стягуванні підлог
Технологія бетонної стяжки підлог виникла давно, але, як правило, використовувалася в основному на невеликих площах. Сьогодні стяжка бетонної підлоги знайшла застосування, як для цивільного, так і для промислового будівництва. Разом з класичної бетонною стяжкою, великої популярності набули наливні бетонні підлоги на цементній основі, які відрізняються високими показниками на міцність, на стиск, на вигин. Цементні наливні підлоги складаються з портландцементу, та ряду хімічних добавок і наповнювачів.

Наші бетонні підлоги виготовляються максимально міцними, функціональними і практичними. Компанія також веде гнучку цінову політику і завжди рада запропонувати вам найвигідніші умови для замовлення послуги.

Для замовлення промислових підлог, бетонних підлог, бетонних стяжок, складських підлог телефонуйте:

(050) 366 50 01
або звертайтеся до нас за адресою:

м. Херсон, вул. Нафтовиків 131.