Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія

Виробництво споруд з металоконструкцій

Безкаркасні та каркасні споруди від виробника ТОВ Планета РС

Споруди з металоконструкцій.
Розвиток будівельного ринку призводить все до більш високих вимог будівництва споруд будь-якої складності, а саме на сьогоднішній день як ніколи необхідно – надійно, ефективно і в найкоротші терміни реалізувати будівельний об’єкт. У зв’язку з цим застосування металоконструкцій в будівництві  споруд набуває широкої популярності. Використання металоконструкцій в промислово-цивільному будівництві давно зарекомендувало себе, себе як ефективний і якісний метод реалізації швидкомонтованих споруд. Металоконструкції задіють там де необхідно в мінімальні термін, і головне надійно, спорудити будівлі середніх і великих площ.

Виділяють наступні основні сфери застосування металоконструкцій:

  • сільське господарство – комори, склади, сховища, корівники, ферми, теплиці
  • авіація – ангари, бокси
  • бізнес комерція – офіси, склади
  • автотранспортна галузь – гаражі, ангари

Споруди з металу

Коли мова йде про сільськогосподарську галузь, майже всі сільськогосподарські будівлі виготовлені із застосуванням металоконструкцій. Такі споруди забезпечують необхідний захист у всіх аспектах сільського господарства. Комори, склади, сховища, корівники, ферми, теплиці з металоконструкцій економічні та їх швидко зводити. Металоконструкції пропонують максимальну гнучкість дизайну для вашого унікального проекту будівлі.

Швидкомонтовані споруди з металоконструкцій.
Будівельна компанія ТОВ Планета РС зможе зробити ваш складський комплекс високотехнологічним, з привабливим зовнішнім виглядом, а також задовольнити ваші потреби для зберігання товарів, технологічних споруд, виробничих комплексів.  Чіткі прогонові відстані, довгі затоки, антресолі, високі карнизи, різні висоти – будь функціональне вимога може бути виконано точно. Ви отримуєте максимальну корисну ємність для зберігання на квадратний метр і максимальну ефективність роботи.

Назад
Вперед

Наш досвід і висока якість споруд з металоконструкцій з використанням спецтехніки – крани та іншу важку техніку, надає можливість реалізувати будівельні об’єкти будь-якої складності.

Замовити будівництво каркасних  та безкаркасних ангарів в нашій компанії – це вірне рішення для вас, оскільки дозволить заощадити час і фінансові кошти. Ми зведемо для вас металеві ангари в будь-якому куточку України за оптимальною вартістю.

(050) 366 50 01
або звертайтеся до нас за адресою:

м. Херсон, вул. Нафтовиків 131.