Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія

Виробництво овочесховищ

Безкаркасні та каркасні споруди від виробника ТОВ Планета РС

Безкаркасні овочесховища
Одним з напрямків спеціалізації нашої компанії є надання клієнтам якісних послуг з проектування, виробництва і будівництва швидкомонтованих безкаркасних овочесховищ за унікальними технологіями.
Такі види овочесховищ є для клієнтів привабливими через швидкість зведення, а також відносно невеликій вартості

Отримати консультацію

Переваги сучасного зведення овочесховищ

  • Термін ефективної служби понад 50 років.
  • Швидка швидкість будівництва, що не перевищує одного місяця.
  • Підвищена економічність.
  • Оригінальність виконаних архітектурних рішень і виконання всіх вимог замовника.

Зведення безкаркасних овочесховищ на даний час вважається найекономічнішим через наступних причин:

  • Володіє зменшеною матеріаломісткістю.
  • Володіє підвищеною герметичністю в порівнянні з іншими видами овочесховищ.
  • Має неперевершену легкість.
  • Вимагає використання дешевого за вартістю фундаменту.

Основою багатьох швидкомонтованих споруд від нашої компанії є профільований метал з нанесеним полімерним захисним покриттям. Просторе овочесховище обладнується зі створенням необхідної теплоізоляції, ефективної вентиляції, а також системи підтримки оптимальних температурних умов. Це найважливіші фактори для організованого якісного зберігання розміщених продуктів.

 

Ціна зведення овочесховищ в даний час  є для різних категорій клієнтів  і організацій цілком вигідною і дуже доступною, так як в будівельному процесі застосовуються новітні інноваційні технології. При цьому відсутня необхідність зведення складних за конструкцією будівель з попередньою підготовкою міцного фундаменту, будівництва ангарів з необхідним проведенням збірки металевого каркасу, а також іншими досить складними будівельними процесами.

Безкаркасні овочесховища Херсон Планета РС
Безкаркасні овочесховища Херсон Планета РС
Безкаркасні овочесховища Херсон Планета РС
Назад
Вперед

Ми раді запропонувати будівництво овочесховищ під розміщення кормових, продовольчих, а також насіннєвих видів різних культур. За висунутим вимогам замовника може бути обладнано приміщення під один вид якісного розміщення будь-яких овочів. Це може бути просторе сховище під капусту, затемнене для картоплі, а також інших корнеплодів.

Також ми будуємо сучасні з  різним обладнанням комбіновані склади з внутрішнім оснащенням під зберігання різних видів продукції. Відповідно до вимог клієнта ми можемо ефективно розпланувати внутрішні приміщення такого просторого овочесховища, тобто створити великі за параметрами відсіки і глибокі бункери, зробити установку полиць і різних огорож.

Замовити будівництво безкаркасних ангарів в нашій компанії – це вірне рішення для вас, оскільки дозволить заощадити час і фінансові кошти. Ми зведемо для вас безкаркасні ангари в будь-якому куточку України за оптимальною вартістю.

(050) 366 50 01
або звертайтеся до нас за адресою:

м. Херсон, вул. Нафтовиків 131.

Для отримання консультації подзвоніть за номером