Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія

Виробництво безкаркасних складів

Безкаркасні та каркасні споруди від виробника ТОВ Планета РС

Безкаркасні склади

Одним з напрямків спеціалізації нашої компанії в даний час є будівництво сучасних швидкомонтованих складів під розміщення найрізноманітніших товарів і продукції.
Це можуть бути:

  • Різні продукти харчового призначення.
  • Промислові товари.
  • Різноманітні матеріали для будівництва.

Для різних компаній, яким потрібно дуже швидке зведення складського приміщення, а також організація тимчасового зберігання продукції безкаркасні будівлі є найоптимальнішим рішенням.

Отримати консультацію

Будівництво складів під ключ відбувається швидко через підготовлений стан всіх елементів будівельної конструкції. Безпосередньо на місці зведення споруди будується фундамент та за допомогою крану будується споруда. Робочі деталі перед відправленням на майданчик обов’язково перевіряються на рівень міцності, що повністю виключає застосування для будівництва неякісних матеріалів.

Безкаркасний склад арочного типу

Завдяки застосуванню сучасної модульної системи побудовані нами споруди швидко збираються і розбираються на будь-якому зазначеному клієнтом місці. Вони проектуються відповідно до снігових і вітрових навантаженнями у різних регіонах України. Форма арки складу має велику несучу здатність, а також невеликий матеріаломісткістю, тому подібна сталева конструкція має високу міцність, а також незвичайну легкість.

Будівництво складів під ключ вимагає врахування міцності кожного матеріалу, що застосовується в конструкції. Дах, торці і стіни тентового складу обов’язково покриваються спеціальною полівінілхлоридної плівкою, яка стійка до забруднень, а також оброблена спеціальним складом для поліпшення пожежної безпеки. Вона не руйнується під дією сонячних променів і є стійкою перед температурними перепадами або великими навантаженнями, володіє герметичністю і не боїться вологості.
будівництво складів

Через високу вологість і досить нестабільні погодні умови різні культури вимагають наявності об’ємної камери для процесу просушування, облаштованій в такому просторому зерносховище. Зерносховища обов’язково оснащують сучасною механізацією для проведення роботи з зерном, що забезпечує можливість провести оптимізацію транспортних витрат.

Безкаркасний вид споруджуваного зерносховища є найкращим варіантом для якісного зберігання та здійснення контролю за просушеним і пройшли очистку зібраним зерном. При цьому після проведення просушування і очищення до зберігання розміщеного зерна не пред’являються особливі види вимог. При цьому відсутня необхідність в установці складних вентиляційних систем, в будові потрібно тільки відстеження показників вологості, а також числа комах в зерновому шарі.

Безкаркасні склади Херсон Планета РС
Безкаркасні склади Херсон Планета РС
Безкаркасні склади Херсон Планета РС
Назад
Вперед

Наша компанія займається будівництвом швидкомонтованих складів протягом багатьох років. Наші склади є надійними конструкціями, які повністю відповідають всім вимогам прийнятих стандартів! При зверненні до нас клієнти отримують проект, створений з урахуванням клімату місцевості, а також конструкцію складу, який буде служити дуже довго.

Рішення про будівництво складу є раціональним варіантом для різних виробничих, а також торгових підприємств. Значна швидкість зведення складів, підвищена мобільність, а також цілком доступна для клієнтів вартість – далеко не всі плюси будівель даного типу. Підвищена функціональність подібного будови дозволяє проводити його добудовування, перестроювання, а також переміщення на інше місце для експлуатації.

Вартість зведення складу

Перед озвучуванням вартості такої будови обов’язково проводиться складання кошторису із зазначенням розмірів майбутнього об’єкта, місця його розміщення, а також необхідних для будівництва матеріалів.

Після затвердження спланованого технічного завдання клієнтам озвучується ціна будівництва швидкомонтованого складу

Замовити будівництво безкаркасних ангарів в нашій компанії – це вірне рішення для вас, оскільки дозволить заощадити час і фінансові кошти. Ми зведемо для вас безкаркасні ангари в будь-якому куточку України за оптимальною вартістю.

(050) 366 50 01
або звертайтеся до нас за адресою:

м. Херсон, вул. Нафтовиків 131.

Для отримання консультації подзвоніть за номером