Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія

Виробництво зерносховищ

Безкаркасні та каркасні споруди від виробника ТОВ Планета РС

Безкаркасні зерносховища
Одним з напрямків спеціалізацією нашої компанії є швидке зведення безкаркасних зерносховищ. Ми займаємося проектуванням і здійснюємо такий процес, як будівництво зерносховищ під ключ.

Зведення таких будівель стало поширеним через досить високі темпи зведення та низького за вартістю виконання. Обов’язкове дотримання всіх робочих технологій при проведенні будівництва вважається найважливішим чинником високої довговічності і підвищеної безпеки такої сучасної споруди.

Отримати консультацію

Для чого будують зерносховища?

Зерносховищами називають спеціальні оздобленні обладнанням місця, створені для зберігання зібраного зерна, яке з певних причин не надсилається на переробку. Основною функцією такої будови є мінімізація різних витрат тієї компанії, яка займається його реалізацією. Власник такого зерносховища звільнений від витрат з оплати можливого зберігання зібраного врожаю у будь-яких осіб.

Присутність у наявності аграрної компанії зерносховища істотно підвищує рівень успіху сучасного бізнесу, який пов’язаний з реалізацією і подальшою переробкою різних зернових видів культур. Важливим для одних клієнтів є їх продаж в період дорожчої вартості, інші клієнти прагнуть до дешевої закупки. Важливою значущою роллю володіє тимчасова сезонність. Так, восени вартість зернових є мінімальною, а ринкова пропозиція перевищує рівень існуючого попиту. З настанням весни спостерігається інша ситуація. Але всі суб’єкти сучасного ринку реалізації зерна обов’язково потребують просторі зерносховища.

Це важливе сільськогосподарське приміщення має простий вигляд та разом з тим має велику за розмірами площу з підтриманням оптимальних відповідних умов для зберігання різних зернових видів культур. Подібні споруди оздоблюють сучасними системами вентиляції, пристроями для проведення контролю рівня вологості і температури навколишнього середовища. Якщо з’являється необхідність, в побудованих зерносховищах може проводитися досушка зерна.

Через високу вологість і досить нестабільні погодні умови різні культури вимагають наявності об’ємної камери для процесу просушування, облаштованій в такому просторому зерносховище. Зерносховища обов’язково оснащують сучасною механізацією для проведення роботи з зерном, що забезпечує можливість провести оптимізацію транспортних витрат.

Безкаркасний вид споруджуваного зерносховища є найкращим варіантом для якісного зберігання та здійснення контролю за просушеним і пройшли очистку зібраним зерном. При цьому після проведення просушування і очищення до зберігання розміщеного зерна не пред’являються особливі види вимог. При цьому відсутня необхідність в установці складних вентиляційних систем, в будові потрібно тільки відстеження показників вологості, а також числа комах в зерновому шарі.

Безкаркасні зерносховища Херсон Планета РС
Безкаркасні зерносховища Херсон Планета РС
Безкаркасні зерносховища Херсон Планета РС
Назад
Вперед

Залежно від пред’явлених вимог замовника, сплановане будівництво зерносховищ під ключ, здійснюється за індивідуальними наданим розмірам або з використанням наявного у нас проекту типової форми. Зведення зерносховищ здійснюється за досить короткий час, при цьому понесені витрати на будівельний матеріал, транспортні, а також накладні витрати нижчі в порівнянні з витратами на спорудження будівлі капітального типу.

Замовити будівництво безкаркасних ангарів в нашій компанії – це вірне рішення для вас, оскільки дозволить заощадити час і фінансові кошти. Ми зведемо для вас безкаркасні ангари в будь-якому куточку України за оптимальною вартістю.

(050) 366 50 01
або звертайтеся до нас за адресою:

м. Херсон, вул. Нафтовиків 131.

Для отримання консультація подзвоніть за номером