Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
В яку пору року вам слід заливати бетоном двір?

В яку пору року вам слід заливати бетоном двір?

Як тільки ви вирішите інвестувати в патіо, ваша перша думка, ймовірно, полягає в тому, яку форму ви хочете зробити, або якого розміру ви хочете, щоб він був, а не в яку пору року ви повинні його встановити. Будучи компанією з виробництва бетонних сумішей, ми враховуємо враховуємо фактор кліматичної зони на якій створюються ті чи інші проекти.

бетонный двор

Отже, в яку пору року ми рекомендуємо встановити бетонний дворик?

Бетон – це композитний матеріал, який складається з цементу, заповнювача і води. При змішуванні вони стають текучими і згодом тверднуть до консистенції, схожою на камінь. Як температура грунту, так і зовнішня температура можуть грати роль в тому, як довго бетон твердне і як він набирає міцності. В ідеалі, бетон твердне до самого сильного стану приблизно через 28 днів при зовнішній температурі 20 градусів вище нуля. Це дозволяє молекулам води в бетоні осідати і випаровуватися правильно.

бетонный двор

Коли зовнішня температура становить 5 градусів або нижче, це означає, що нічна температура, ймовірно, опуститься нижче нуля. Це може бути проблемою, тому що якщо молекули води в бетоні замерзнуть, вони розширяться і, швидше за все, відбудеться бетону. Якщо температура холодна, але не досягає точки замерзання, затвердіння бетону займе більше часу, ніж зазвичай.

бетонный двор

З іншого боку, якщо температура зовнішнього повітря дуже висока, скажімо, 30 градусів або вище, ви також можете зіткнутися з проблемами. У спекотні дні верхній шар бетонного дворика, ймовірно, висохне швидше нижніх шарів. Оскільки бетон стискається при висиханні, висохлий шар поверх мокрого, розширеного шару може привести до утворення тріщин і зниження міцності внутрішнього дворика.

Хоча взимку можна залити бетонну патіо (за допомогою спеціальної ізоляції і деяких нагрівальних елементів, щоб запобігти його замерзання), набагато простіше завершити проект навесні або восени, коли температура буде ідеальною. Плануючи установку свого внутрішнього дворика на один з цих періодів року, ви будете насолоджуватися внутрішнім двориком, який правильно твердне і буде міцним на довгі роки.