Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Замовлення і доставка бетону

Замовлення і доставка бетону

Замовлення і доставка товарного бетону

      З усім обладнанням, інструментами та матеріалами, які потрібно придбати для бетонних робіт, легко знехтувати очевидним — самим бетоном. Ніколи не залишайте замовлення бетону на останній день, краще це зробити трохи заздалегідь. Оскільки матеріал служить основою для всього проекту, його якість і придатність для роботи мають першочергове значення.

Ваш перший крок – знайти надійного постачальника готових бетонних сумішей, який зможе поставити потрібний вам матеріал в потрібний час і за вигідною ціною. Дізнайтеся тут про весь процес замовлення бетону, в тому числі про те, як вибрати постачальника бетону, коли і як розмістити замовлення, а також про те, чого очікувати, коли бетон буде доставлений на будівельний майданчик. Ви також дізнаєтеся, чому важливо підібрати правильну суміш для бетону і які матеріали входять до складу хорошої бетонної суміші. Крім того, ви знайдете поради щодо підбору бетонної суміші відповідно до умов будівельного майданчика і видом декоративних робіт, які ви виконуєте.

Замовлення і доставка бетону

Вибір постачальника бетону.

      Ваша мета при виборі постачальника бетонних сумішей – отримати хороший продукт за справедливою ціною.

        По-перше, обирайте постачальника, найближчого до вашого будинку чи місця роботи. Адже бетон повинен бути вивантажений з вантажівки протягом 1,5 годин після замісу, тому чим далі виробник бетонної суміші від вашої роботи, тим вище ймовірність виникнення проблеми. Також, чим далі відстань доставки, тим дорожче обійдеться транспортування матеріалу. 

      По-друге, отримайте рекомендації від людей, які нещодавно виконували схожу роботу або користувалися послугами постачальника, який вас цікавить. Можна просто зателефонувати постачальникам бетону і попрохати їх дати відповіді на питання, які вас цікавлять щодо двох або трьох останніх робіт.

      По-третє, коли ви оберете кваліфіковану компанію з виробництва готових бетонних сумішей, зателефонуйте в цю фірму і уточніть ціну. Також запитайте скільки часу їм потрібно для виконання замовлення, і чи отримаєте ви бетон в потрібний вам час.

Замовлення і доставка бетону

Планування замовлення бетону.

       Робіть замовлення заздалегідь, спочатку обміркуйте, потім обговоріть усі нюанси з представником постачальника:

  • Кількість бетону, яку ви розрахували, дізнайтеся їх думку.
  • Обговоріть будь-які домішки.
  • Уточніть наявність майданчика для вантажівок з готовою сумішшю.

   Якщо вам потрібно більше однієї вантажівки, обговоріть інтервал замовлення. Поясніть, чого хочете досягти в кінцевому результаті, і з’ясуйте найкраще поєднання матеріалів для досягнення цього результату.

     У місті Херсоні функціонує великий виробник будівельних матеріалів компанія ТОВ «Планета РС», яка займається виробництвом бетону, залізобетонних виробів, тротуарної плитки, споруд з металу і промислових підлог. Компанія виступає і як виробник, і як постачальник будівельних послуг.

ТОВ «Планета РС» має свій автопарк і будівельну спецтехніку, надає послуги з перевезення бетону, сипучих будівельних матеріалів, будівельного вантажу по Херсону та Херсонській області. Звертайтеся в компанію ТОВ «Планета РС», яка забезпечить вам гарантію своєчасної доставки вантажу без зайвих витрат і переплат.