Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Бетонні підлоги для складських приміщень

Бетонні підлоги для складських приміщень

Складські підлоги з бетону.

Бетонні підлоги використовуються в комерційних і житлових об’єктах, а також стали популярним дизайнерським елементом. У той час як промислові бетонні підлоги зараз використовуються і в житлових будинках, вони як і раніше є одним з найбільш міцних і ефективних варіантів підлог для складських приміщень. Розглянемо причини:

 • Вирівнювання – рівної і гладкої бетонної підлоги можна домогтися в результаті виняткового вирівнювання за рахунок точної техніки укладання.
 • Довговічність – бетонні підлоги є найбільш міцним варіантом підлог для складських приміщень через складний процес, який вони проходять.
 • Естетика – бетонні підлоги естетичні і додадуть акуратний вигляд вашому складу.

Бетонні підлоги на складах мають багато переваг. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як наші варіанти бетонних підлог можуть поліпшити ваш склад, зв’яжіться з нами сьогодні. Компанія Планета РС пропонує різні варіанти бетонних підлог для складських приміщень.

Бетонні підлоги для складу

Промислові бетонні підлоги.

Наші промислові бетонні підлоги для складів заливаються відповідно до високих вимог, щоб забезпечити їх довговічність. Промислові бетонні підлоги – один з найбільш широко використовуваних підлог для облицювання автостоянок, тротуарів та інших промислових об’єктів і територій. Вони піддаються високій прохідності і постійним рухам транспортних засобів і важкої техніки, тому укладати такі підлоги необхідно належним чином.

Комерційні бетонні підлоги.

Склади є комерційною нерухомістю, і ми гарантуємо, що наші бетонні підлоги перетворять ваш склад на привабливий об’єкт. Одним із найпопулярніших бетонних підлог для складів є полірований бетон.

Полірована бетонна підлога стала популярною в складській індустрії з двох основних причин: вона неймовірно міцна і стійка до постійних пішохідних навантажень, а також має винятковий блиск. Полірований бетон -це універсальне рішення для ваших складських завдань. Він проходить дуже складний процес (включаючи ущільнення і полірування), що робить його неймовірно міцним. За полірованим бетоном на складах, як правило, дуже легко доглядати, тому що для нього не потрібні герметики або віск. Просто час від часу змочуйте швабру миючим засобом з нейтральним pH.

Полірований бетон іноді може втратити свій блиск, поліруйте його стандартним буфером для бетону, щоб відновити блиск. Якщо це не допомогло, ви можете повторно відполірувати бетонну підлогу дрібнозернистим абразивом.

Бетонні підлоги для складу

Догляд за бетонною підлогою на складах.

Бетонна підлога, як правило, проста у догляді завдяки її міцності і рівній поверхні. Догляд за бетонною підлогою на складах дає кілька переваг, коли мова йде про чищення і догляд, тому що:

 • відсутні стики, лінії затирки або ділянки, де міг би накопичуватися бруд;
 • стійкий до води, плям і стирання (при правильній герметизації);
 • легко обслуговується і чиститься;
 • оновлювати герметик потрібно кожні кілька років.

Щоб зберегти форму бетонної підлоги на складах, слід пам’ятати про деякі поради по догляду:

 • використання підлогових килимків в місцях з інтенсивним рухом, щоб знизити потребу в технічному обслуговуванні;
 • розливи необхідно очищати швидко і ефективно, щоб вони не вбиралися в бетон;
 • використовуйте чистячі засоби з мікрофібри при сухому або вологому прибиранні.

Якщо на вашому складі є пофарбований бетон, ймовірно, буде потрібно додаткове обслуговування. Однак очистити його, як правило, дуже просто:

 • регулярно сушіть або зволожуйте швабру, щоб бетон не піддавався впливу бруду і стирання;
 • для більш глибокого очищення (час від часу) використовуйте очищувач з нейтральним pH і воду;
 • захистіть бетонні підлоги на складах за допомогою сильного плівкоутворюючого герметика і воску.

Безпека бетонних підлог на складах.

Безпека в комерційній нерухомості має першорядне значення. Догляд за бетонною підлогою на складах дуже важливий, так як підлога може стати загрозою безпеці, якщо вона з часом буде пошкоджена. Склади, зазвичай, піддаються інтенсивному пішохідному і машинному руху, тому важливо завжди підтримувати бетонні підлоги на високому рівні.