Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Будівельна автотехніка

Будівельна автотехніка

Будівельна автотехніка, типи бетономішалок.

Змішувач бетону являє собою машину зі спеціальним обладнанням, яке змішує цемент з водою і наповнювачем, таким як пісок або щебінь. Вони застосовуються в будівництві і служать для виробництва і доставки свіжого бетону на будмайданчики.

аренда міксера бетон

Портативний, непереносний та автобетонозмішувач (міксер).

Бетономішалки діляться на три групи: переносні, непереносні та автобетонозмішувачи (міксер). Переносні бетономішалки використовуються для невеликих обсягів робіт, у них є колеса, а за допомогою обертового барабана він змішує інгредієнти, щоб бетон можна було безпосередньо виготовити на будівельному майданчику. На жаль, портативні бетономішалки мають великий недолік – вони вимагають тривалого часу перемішування, а бетон часто погано перемішується.

Непереносний бетонозмішувач прикріплений до вантажівки і оснащений спеціальним обладнанням. Він здатний доставляти бетон на будівельний майданчик. Перший автобетонозмішувач був винайдений в 1958 році, до цього бетон потрібно було перемішувати на будмайданчику.

аренда міксера бетон

Бетононасос

Автобетонозмішувач оснащений спіральною лопаткою, яка повертає барабан в одному напрямку для перемішування бетону. Коли барабан повертається в іншу сторону, бетон виливається. Часто також використовуються бетононасоси, тому що вантажівка не може під’їхати якомога ближче до конструкції для укладання бетону. Автобетононасоси перекачують рідкий бетон по шлангах до місця, де це необхідно.

Компанія ТОВ «Планета РС» пропонує в оренду широкий асортимент вантажних автомобілів: самоскидів, бетононасосів, бетонозмішувачів та автоміксерів.

Самоскид.

Термін самоскид означає широкий спектр вантажних автомобілів такого типу для різних цілей. Ці відмінності відображаються в конструкції. Існують самоскиди, які монтуються на шасі або зчіплюються з тягачем в якості причепа.

Самоскиди доступні в різних розмірах. Невеликі самоскиди мають ширину транспортного засобу всього 1,5 м, але вантажопідйомність близько 1 м3 і зазвичай використовуються в комунальних цілях. Вони застосовуються, наприклад, для видалення відходів. Найважчі самоскиди, які дозволені на дорогах загального користування, здатні перевозити 8-15 тонн матеріалу. У них високі сталеві борти.

Найбільші самоскиди застосовуються у відкритих розробках, наприклад, в каменоломні, і можуть перевозити до 400 тонн! Це найбільші самоскиди в світі. Між цими і звичайними самоскидами знаходяться великовантажні самоскиди. Це напівпричепи або причепи з рухомою підлогою з самоскидними кузовами. Зазвичай вони застосовуються в цивільному будівництві. Самоскиди призначені для перевезення сипучих матеріалів. Для цього виробники оснащують їх відповідними гідравлічними системами. Вони можуть піднімати до 25 м3. Ці напівпричепи доступні у варіантах із задніми та тристоронніми самоскидами. Вони здатні перевозити до 30 тонн.

У 1920-і роки про таких гігантських масах ніхто і не мріяв, коли були винайдені перші сучасні самоскиди з гідравлічними системами, хоча і вони були величезним прогресом. У сільському господарстві і на транспорті часто використовуються крани і екскаватори. Але навіть коли використовувалися електродвигуни та вантажні автомобілі з дизельними двигунами, не існувало інноваційних рішень для швидкого розвантаження сипучих матеріалів, таких як зернові, пісок або вугілля. Це було покращено з розвитком гідравлічних систем.

Для повноти картини необхідно сказати, що існують також напівпричепи для перевезення цистерн з рідинами чи газами і цистерни. Деякі спеціальні виробники пропонують не тільки самоскиди, але і самоскидні причепи, і мости, які перекидаються, для установки на різні типи вантажівок.

За надійною спецтехнікою в місті Херсоні та по Херсонській області звертайтеся в ТОВ “ Планета РС”, де команда професіоналів забезпечить вам своєчасну і якісну доставку будь-якого вантажу.