Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Парковка з бетону.

Парковка з бетону.

Паркувальні майданчики з бетону.

Бетон стає популярною альтернативою асфальту. Однак у багатьох компаній і домовласників все ще виникають питання щодо правильної установки бетонної автостоянки. Визначте ідеальну товщину для вашої бетонної стоянки, дізнайтеся про переваги вибору бетону та знайдіть місцевого підрядника з бетону, який може надати вам безпечну та надійну парковку на довгі роки. У м. Херсоні та Херсонській області це будівельна компанія ТОВ «Планета РС», яка пропонує широкий спектр товарів і послуг та виконує різні види бетонних робіт.

Парковка з бетону.

Переваги бетону перед асфальтом.

Незважаючи на те, що послуги з бетонних парковок можуть здатися дорожчими, ніж асфальтові, ви можете розраховувати на економію грошей протягом усього терміну експлуатації вашої парковки. Бетон може прослужити до 30 років при правильному догляді. Довговічність – один з плюсів саме бетонної парковки. Бетон легше обслуговувати і він більш міцний, ніж ділянка з асфальтом.

З іншого боку, асфальт вимагає регулярного догляду кожні п’ять-сім років. В іншому випадку ви побачите значні вибоїни, тріщини та незначні дефекти, які можуть вплинути на рівень задоволеності ваших клієнтів.

Вкладення в бетон дозволяє уникнути постійного дорогого догляду за асфальтом. На асфальтових стоянках набагато частіше виникають вибоїни через мінусові температури або деформації через високі температури. Хоча початкова вартість асфальтової парковки нижча, з часом ви можете втратити більше грошей на ремонт і відновлення такого покриття.

Парковка з бетону.

Якщо ви виберете професійні послуги з обслуговування бетону, які пропонує ТОВ «Планета РС», вам сподобається кінцевий результат нашої спільної роботи – зручна і ефективна парковка. Багато бетонних і асфальтових автостоянок побудовані без належного дренажу і невисоких жолобів для збору води. Коли на вашій стоянці є стояча вода і температура нижче нуля, вона може легко потріскатися і покоробитися. Стояча вода різко скорочує термін служби вашої парковки, тому обов’язково вибирайте постачальника послуг, який спроектує належний дренаж для вашої стоянки.

Для отримання всіх ваших першокласних підрядних послуг з бетону в місті Херсоні та по області звертайтеся в будівельну компанію ТОВ «Планета РС». Наша надійна команда пропонує доступні та ефективні рішення для всіх ваших конкретних потреб. Поговоріть з нашими фахівцями з бетону, щоб обговорити відповідну товщину парковки для вашого конкретного проекту. Не погоджуйтеся на нерівний, неправильно дренований бетон, адже з нами ви побачите всі переваги професійної бетонної поверхні, яка прослужить довго і забезпечить зручну парковку у вас вдома або в комерційному проекті.