Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Мощені під’їзні дороги

Мощені під’їзні дороги

Чи замислювалися ви про бруковану доріжку для свого будинку? Приголомшлива брукована дорога може додати цінність вашому будинку. Як альтернатива, ви можете просто додати до свого будинку відчуття автентичності.

Якою б не була ваша причина для розгляду брукованої дороги – це правильне рішення. Ми вважаємо, що бруківка – чудове доповнення до будь-якої під’їзної доріжки. Під’їзні шляхи, вимощені бруківкою, часто асоціюються з досить маленькими селами та невеликими містечками. В останні роки бруковані під’їзні шляхи стали популярні і для міської нерухомості, додаючи відчуття спокою та краси навіть у найжвавіші міста та вулиці.

Бруківка надзвичайно зносостійка та міцна, вона ідеально підходять для під’їзних шляхів. Також вона стійка до стирання, пошкоджень і плям в цілому і відмінно підходять для будь-яких погодних умов. Ви не помітите жодної усадки або розтріскування на брукованій під’їзній доріжці. Насправді, ми вважаємо, що бруковані під’їзні дороги з роками стають лише кращими.

Причини, з яких люди роблять бруковані під’їзні шляхи.

Потужна доріжка може повністю змінити зовнішній вигляд вашого будинку. Під’їзна дорога, вимощена тротуарною плиткою, надає будинку величний і розкішний вигляд. Проте чи знаєте ви, що є й інші причини мати гарну бруковану доріжку? Ми говоримо не лише про естетичні причини.

Наприклад, дорога, брукована тротуарною бетонною плиткою буде міцною, довговічною і морозостійкою, так як тротуарна плитка має всі ці властивості.

Під’їзні дороги часто використовуються кілька разів упродовж дня. Проте це не проблема для бруківки. Потужна під’їзна доріжка витримає інтенсивне використання, але при цьому надасть вашому будинку унікального та автентичного вигляду.

У той час як брукована дорога час від часу потребуватиме миття, вона все ж таки вимагає дуже невеликого догляду. Насправді, якщо прокласти бруковану дорогу в даний час, вона залишиться стабільною та придатною для використання багато років. Як ви розумієте, це гарне співвідношення ціни та якості, а також підвищення привабливості вашого будинку.

Чи можна встановити бруковану дорогу самостійно?

Хоча ми знаємо, що під’їзна доріжка з бруківки може кардинально змінити практично будь-яку власність, дуже важливо, щоб ви обрали правильні матеріали та людей для встановлення під’їзної доріжки з каменю. Коли під’їзна дорога встановлена правильно, вона витримає будь-які випробування часом.

Варто відзначити, що укладання бруківки на під’їзну доріжку є надзвичайно складним завданням. У той час як укладання під’їзної дороги такого типу не потребує спеціальних навичок або техніки, проект під’їзної дороги з бруківки є досить трудомістким. Так що ми все ж таки рекомендуємо звернутися до фахівців, щоб вони встановили для вас бруковану дорогу.

Бруківка, як відомо, міцна, але брукована дорога буде настільки міцною, наскільки міцна її установка. Дуже важливо, щоб ви пам’ятали про це, коли стоїть вибір між фахівцями з під’їзних дорог або зробити це самостійно. Будівельна компанія «Планета РС» є виробником вібропресованої бетонної тротуарної плитки, де є великий асортимент форм та колірних відтінків, а також компанія пропонує свої послуги з благоустрою території, укладання та доставки тротуарної плитки.