Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Заливка бетона.

Заливка бетона.

Підготовка основи
Перш за все необхідно підготувати і спланувати ділянку території на якому буде відбуватися заливка бетону. Ділянка повинна бути максимально рівним, так як будь-яка нерівність або яма причинять за собою додаткові витрати на бетонну суміш, а горби і височини не дадуть плановану міцність бетонному майданчику. Грунт призводять в одну площину (не обов’язково в горизонт, може бути під ухилом для стоку дощових вод або з’їзду автотранспорту).

Заливка бетона

Армування бетонної площадки.
В даному процесі можна вибрати два способи – ручна в’язка арматурної решітки, який скріплюється за допомогою м’якого дроту, або використовувати вже готову сітку з осередками необхідного розміру. Для майданчиків під навантаження автотранспорту необхідно армосетка з арматури діаметром 8-10 мм. Зварювання при формуванні армосеткі не використовують, так як при застиганні бетон все таки зберігає мінімальне значення рухливості, і буде більш гнучким при максимальних навантаженнях. Готову сітку для армування каркаса використовують для майданчиків з мінімальними і короткочасними навантаженнями.

Заливка бетона

Опалубка бетонної площадки.
Не минає жодна заливка бетону без попередньо встановленої опалубки. Опалубка фіксує і зонирует майданчик під заливку бетону. На сьогоднішній день опалубки поділяють на два основних типи – незнімна опалубка і збірно-розбірна опалубка.

Заливка бетона

Заливка бетону.
Заливка бетону здійснюється після проведених попередніх і підготовлених робіт. Якість і склад бетонного розчину безпосередньо впливає на міцність і довговічність бетонної площадки. Бетонний розчин при заливці бетону вирівнюють спеціальними будівельними інструментом – швабра для бетону. Подальша шліфування і ущільнення бетонної розчину проводиться за допомогою шліфувальних машин – одно-роторна шліфувальна машина для бетону (ще її називають “вертоліт”), або двох роторні шліфувальні машини для бетону.

Заливка бетона

Будівельна компанія ТОВ Планета РС виробляє на власній технологічній базі, бетон різних марок і класів. Купити бетон в Херсоні та Херсонській області ви можете відвідавши наш головний офіс, розташований за адресою – м Херсон, вул. Нафтовиків 131, або зателефонуйте:

(050) 366 50 01