Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Автобетонозмішувач – міксер.

Автобетонозмішувач – міксер.

Доставка бетону м Херсон, Херсонська область автоміксером.

У той час як готовий розчин бетону може, по суті, доставлятися до місця розміщення різними способами, найголовнішим методом доставки бетону на будівельний майданчик є доставка бетону в автомобільних бетонних міксерах. Авто міксера мають обертовий барабан з віссю, нахиленою до горизонталі. Усередині корпусу барабана змішувача знаходяться дві лопаті або ребра, які обертаються спіральної (спіральної) конфігурацією від головки до отвору барабана. Ця конфігурація дозволяє бетону змішуватися, коли барабан обертається в одному напрямку і змушує його розряджатися при зворотному напрямку.

миксер бетона Херсон

Щоб завантажити бетонний розчин з бетонного вузла у вантажівку, барабан повинен бути повернений вхідним отвором в напрямку завантаження. Після того, як бетон завантажений і перемішаний, його зазвичай доставляють на об’єкт будівництва з поворотом барабана зі швидкістю менше 2 об / хв.

З моменту свого створення в середині 1920-х років перші авто міксера подавали бетон в задній частині вантажівки. Однак передні розвантажувальні пристрої стають все більш популярними серед підрядників в наш час в західній Європі. Водій переднього розвантажувального вантажівки може їздити прямо на місце і може механічно управляти позиціонуванням розвантажувального жолоба без допомоги персоналу підрядника.

миксер бетона Херсон

Барабани в бетонних міксерах розраховані на максимальну потужність 63% від загального обсягу барабана як змішувач і 80% обсягу барабана як мішалки. Як правило, виробники готового змішаного бетону, завантажують свої міксера з кількістю на або близько номінальної потужності змішувача. Свіжий бетон являє собою швидкопсувний продукт, який може піддатися стану не кондиції в залежності від температури, часу до точки доставки на об’єкт будівництва та інших факторів.

миксер бетона Херсон

У певних ситуаціях для скидання повітря, високої температури або тривалого часу доставки, необхідно додати до бетонної суміші повітрозабірні, водовідвідні, що уповільнюють або високоактивні добавки для зменшення вологи в бетонному розчині. Будівельна компанія ТОВ Планета РС здійснює виробництво, доставку і подачу якісного бетону по Херсону та Херсонської області. Звертайтеся до нас за адресою –

м Херсон, вул. Нафтовиків 131, або телефонуйте:

050 366 50 01