Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Гідроізоляція бетону

Гідроізоляція бетону

Захист бетону – гідроізоляція бетону

Одним з методів захисту бетону при будівництві будівель, є гідроізоляція, і дана процедура необхідна щоб забезпечити максимальний термін експлуатації фундаменту. Гідроізоляція бетону при закладці фундаменту є обов’язковою умовою захисту бетону.

Для чого потрібна гідроізоляція бетону?

Функція гідроізоляції бетону полягає в тому, щоб забезпечити водонепроникний бар’єр, між бетоном і ґрунтом. Волога є одним самих руйнівних чинників для бетонних фундаментів, стяжок і доріг. У нашому кліматі сезонність погоди і перехід через 0 (іноді кілька разів на добу), що в свою чергу за рахунок замерзання / відтавання води руйнує цілісність бетону їли в ньому накопичується волога. Розширення пір в бетонному фундаменті поступово руйнує цілісність його структури, а їли волога досягне армованого каркаса може початися корозія.

Защита бетона, гидроизоляция бетона

Повний цикл захисту бетону.
Передбачити захист бетону необхідно на всіх етапах як його заливки таки доставки до об’єкта будівництва. Сучасні автомобільні міксера забезпечують правильну і технологічно якісну доставку бетону, а бетононасоси подають бетонну суміш безпосередньо в зону укладання бетону. Бетон високого класу володіє більш високими показниками водонепроникності і морозостійкості.

Защита бетона, гидроизоляция бетона

Гідроізоляція бетону.
На дані момент набирає популярність утеплення фундаменту і вимощення, для збереження теплової енергії. Для цього використовують плити екструдованого пінополістиролу, які надають захист фундаменту не тільки від холоду, але і від зайвої вологи. У структурі бетону при такому утепленні волога не переходить в твердий стан при низьких температурах, а значить не виробляє руйнування

Будівельна компанія ТОВ Планета РС здійснює виробництво, доставку і подачу якісного бетону по Херсону та Херсонської області. Наш відділ промислово-цивільного будівництва, виробляє промислові підлоги, бетонні майданчики і бетонні дороги, відповідно до сучасних технологій і методів будівництва. Звертайтеся до нас за адресою – м Херсон, вул. Нафтовиків 131, або телефонуйте:

050 360 50 01