Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Купити бетон з доставкою Херсон.

Купити бетон з доставкою Херсон.

Бетон являє собою матеріал, що складається з ряду великих заповнювачів (таких частинок, як пісок, гравій, щебінь і шлак), пов’язаних цементом. Цемент – це речовина, яка використовується для зв’язування матеріалів, таких як агрегат, шляхом приклеювання до зазначених матеріалах, а потім затвердіння з плином часу. Хоча існує багато типів цементу, портландцемент є найбільш часто використовуваних цементом і є компонентом бетону, розчину і бетонних сумішей.

Купить бетон в Херсоне

Бетон можна придбати в різних кількостях в нашій компанії ТОВ Планета РС, доставку ми здійснюємо власними спеціалізованими бетонозмішувачами обсягами 10м3. Правильне перемішування має важливе значення для виробництва сильного однорідного бетону. Перемішування бетону включає змішування води, заповнювач, цементу і будь-яких бажаних добавок. Виробництво бетону залежить від часу, і бетон повинен бути розміщений до того, як він затвердіє, тому бетонну суміш зазвичай готують у вигляді в’язкої рідини. Деякі бетонні суміші призначені для більш швидкого затвердіння для будівельних об’єктів, що вимагають швидкого часу схоплювання.

Купить бетон в Херсоне

Процес схоплювання бетону після його розміщення називається затвердінням і є повільним процесом. Звичайно потрібно близько чотирьох тижнів, щоб досягти більш 90% його остаточної сили, і зміцнення може тривати до трьох років. Забезпечення вологості бетону може підвищити міцність бетону на ранніх стадіях затвердіння. Це досягається за допомогою таких методів, як розпорошення бетонної суміші, які створюють плівку над бетоном, який утримує воду.

Купить бетон в Херсоне

Залежно від поставлених вимог до бетонної поверхні, в момент виробництва бетону додатково може додаватися мікрофібра (для збільшення міцності) або топпинг (фарбування бетон, термоізоляція). Після заливки бетонних сумішей застосовується процес “затірки” – ущільнення верхнього шару бетонної подушки за допомогою спеціальних затирочних машин – однороторні, двохроторннім. Купити бетон в Херсоні з доставкою від компанії ТОВ Планета РС ви можете зателефонувавши за телефоном

(050) 366 50 01

або відвідайте наш головний офіс, розташований за адресою:

м Херсон, вул Нафтовиків 131