Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Переваги бетонної підлоги

Переваги бетонної підлоги

Бетон є найбільш поширеним будівельним матеріалом при зведенні об’єктів промислово-цивільного будівництва по всій території України. Бетонні підлоги з’являються в роздрібних магазинах, торгових центрах, складських приміщень, офісах і будинках в усьому світі. Чи буде це пів пофарбований в яскравий відтінок кольору, з накладеним малюнком, з мікротопамі або унікальним дизайнерським підлогою в сміливому інтер’єрі, бетонні підлоги пропонують широкий діапазон варіативності підлогового покриття на відміну від будь-якого іншого матеріалу. Бетонні підлоги, іноді звані цементними підлогами, більше не повинні бути сірими і нудними. Тепер забарвлення бетону або застосування текстур, візерунків, орнаменту і т. Д. Можуть принести нові характеристики цього традиційного будівельного матеріалу.

бетонный пол

Економічна вигода бетонної підлоги
Одним з основних переваг бетонних підлог є їх доступність у порівнянні з іншими варіантами підлогового покриття. Заливка бетонної підлоги може бути вельми економічною, особливо якщо у вас вже є підготовлено підставу, яке готове під розміщення бетону, полірування або затирання бетону. Основний бетонну підлогу матиме можна порівняти ціну з дерев’яними підлогами, керамічною плиткою або з/б-плитами. Крім того, вартість технічного обслуговування бетонної підлоги протягом усього терміну служби дуже низька.

бетонный пол

Простота обслуговування бетонної підлоги.

Правильно укладені і затерті бетонні підлоги легко очищаються від бруду і пилу. Для більш глибокого очищення можна використовувати нейтральний очищувач і воду. Частота обслуговування залежить від кількості трафіку, одержуваного від статі. Для ресторанів та підприємства зі значним пішохідним навантаженням у виробництві бетонної підлоги можуть використовуватися додаткові герметики для подальшого захисту підлоги від стирання.

бетонный пол

Варіативність забарвлення бетонної підлоги
Також вибирають бетонні підлоги через їх широкої кольорової палітри. Вітражний бетон – неймовірно популярний вибір для внутрішніх підлог через його теплих, земляних тонів. Бетон може бути так природно забарвлений, що він легко змішується з іншими елементами в кімнаті – часто ви навіть не розумієте, що це бетонну підлогу, на якому ви стоїте! У той час як однотонна забарвлення бетонної підлоги є найбільш поширеним, інші варіанти забарвлення бетонних підлог включають візерунки, орнаменти та застосування тонованих герметиків.