Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Кольорові бетонні підлоги.

Кольорові бетонні підлоги.

Унікальність забарвлених бетонних підлог.
Характерною особливістю виробництва пофарбованого бетонної підлоги є те, що такі підлоги є унікальними, і по суті єдині в своєму роді, іншими словами замовляючи кольоровий бетонну підлогу, будьте впевнені – іншого такого немає ні в кого.

Цветные бетонные полы

Багато виробників пропонують велику палітру відтінків на вибір для кольорового бетону. І хоча ви заплатите більше за кольоровий бетон, дивовижна трансформація буде коштувати інвестицій. В руках досвідченого і відповідального підрядника ці фарбують кошти дозволяють безліч декоративних ефектів, від сільських тонованих тротуарів і патіо, які гармоніюють з навколишнім ландшафтом до яскравих різнокольорових підлог, які будуть виглядати як твори мистецтва.

Цветные бетонные полы

Щоб допомогти вам розібратися в ваших варіантах, розглянемо найбільш поширені методи розфарбовування бетонних підлог, для яких вони найкраще підходять. За винятком цілісного кольору, всі ці методи забарвлення можуть використовуватися на новому або існуючому бетоні. Однак не всі методи забарвлення підходять для всіх умов впливу або типів проектів, а деякі з них мають обмеження з точки зору наявності та інтенсивності кольору. Але коли ви виберете підходящий варіант, ви отримаєте багатий, постійний колір, який зробить ваш бетон від утилітарного до вражаючого.

Цветные бетонные полы

Не покладайтеся лише на кольорові діаграми. Схеми або карти, що надаються постачальником квітів, можуть не точно уявляти, які остаточні результати будуть у вашому проекті. З вбудованими пігментами остаточний колір буде варіюватися в залежності від кольору цементу, кольору піску і кількості води, використовуваної в суміші. При поверхневих обробках, особливо хімічно активних плямах, колір може сильно варіюватися в залежності від стану і вихідного кольору базового бетону. Завжди проводите пробне застосування будь-якої колірної обробки, яку ви плануєте використовувати.

Цветные бетонные полы

Для кольорового бетонної підлоги важливо, щоб кожна партія бетону, використовуваного в проекті, була послідовною, включаючи цементний тип і марки, агрегати і співвідношення вода-цемент. Коли різні партії бетону трохи відрізняються на одну і ту ж роботу, вони можуть поглинати пляма або барвник по-різному, що призводить до помітних змін кольору. Невідповідності в практиці обробки, терміни операцій і способах затвердіння і герметизації також можуть призводити до невеликих змін кольору.

Цветные бетонные полы

Розглянемо індивідуальне відповідність квітів. Якщо ви не можете знайти потрібний колір для свого проекту, запитаєте виробника кольору або вашого бетонного підрядника про можливість індивідуального узгодження кольорів. Багато постачальників квітів можуть відповідати існуючим колірним тонам або формулювати власні відтінки відповідно до вашої схемою проектування. Більшість барвників також забезпечують гнучкість в кінцевому кольорі, тому що вони упаковані в концентрованій формі і можуть бути розведені або змішані для отримання індивідуальних відтінків.