Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Доставка бетону Херсон, Херсонська область – особливості.

Доставка бетону Херсон, Херсонська область – особливості.

Доставка бетону є невід’ємною послугою при будь-якому будівельному проекті. Найбільш якісно дану послугу здійснюють заводи-виробники бетону, які володіють власними бетонними вузлами.

Доставка бетона Херсон
Найбільш важливим фактором на який слід звернути особливу увагу при доставці бетону, є збереження однорідності бетонної суміші і її рухливості. Так як бетонна суміш містить в собі як великі і важкі фракції (щебінь), так і більш легкі і дрібні (пісок, цемент, вода), за час доставки бетонної суміші до місця будівництва може відбутися розподіл суміші – більш великі і важкі фракції опустяться вниз , а легкі і дрібні елементи бетонної суміші спливуть наверх. Такий процес має назву – розшарування бетонної суміші, після цього бетон втрачає свої технологічні властивості і не придатний для використання в будівництві.

Доставка бетона Херсон

Виключити розшарування бетонної суміші дозволяє постійне перемішування бетонної суміші. Саме тому доставка бетону на місце будівництва здійснюється спеціалізованим транспортом – автобетонносмесітелі (бетономішалка, автоміксери). Логістика бетону при будівельних роботах дуже важлива – оптимальне місце вивантаження бетону, безперервність доставки бетону при закладанні бетонних майданчиків, конструкцій, найкоротші шляхи доставки бетонних сумішей. Марка бетонної суміші, що поставляється на будівельний об’єкт має відповідати типу і призначення споруджуваного будівельного об’єкта.

Доставка бетона Херсон

 

Виробництво, доставка і укладання бетону в Херсоні та Херсонській області

Одним з провідних напрямків будівельної компанії ТОВ Планета РС – є виробництво, доставка і укладання бетону в Херсоні та Херсонській області. Компанія ТОВ Планета РС має власну технологічну базу для якісного та комплексного підходу до надання даної будівельної послузі. Власні бетонні вузли, достатню кількість автобетонносмесітелей (4 автоміксера об’ємом 10 м3), автобетононасос телескопічний (стріла) – довжина насоса 41 метр, самоскиди. Все це дозволяє компанії ТОВ Планета РС здійснювати виробництво, доставку і укладання бетону одночасно на кілька будівельних об’єктів, а при необхідності і цілодобово.

Для замовлення автобетонносмесітелей, автобетононасоса, товарного бетону, бетонних сумішей по м Херсон і Херсонській області телефонуйте:

(050) 366 50 01

Доставка бетона Херсон

Підписання угод на поставку бетону з виробниками бетону, є найбільш оптимальним і вірним рішенням при будівництві об’єктів будь-якої складності. Автобетонносмесітель в сполученні з бетононасосом, а тим більше з автобетононасосом телескопічним (стріла), дозволяє укладати бетон безпосередньо на ділянки об’єкта, навіть у важкодоступних місцях. Замовити виробництво бетону, доставку бетону і його укладання ви можете, звернувшись до будівельної компанії ТОВ Планета РС, продзвонив в по телефону:

(050) 366 50 01

або відвідавши наш головний офіс розташований за адресою:

м Херсон, вул. нафтовиків 131