Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Виробництво бетону в Херсоні та Херсонській області.

Виробництво бетону в Херсоні та Херсонській області.

Сам бетон як будівельний матеріал відомий ще з давніх-давен. Так, в Стародавньому Єгипті бетонні суміші (за своїм призначенням) застосовувалися при будівництві багатьох архітектурних форм. У Стародавній Греції і Римської Імперії також розвивалися різні технології виробництва бетону. Багато споруди того часу збереглися до наших часів – піраміди в Гізі, Колізей, стародавні храми в Помпеях і т.д.

Производство бетона в Херсоне

Більш наближений склад бетонної суміші до сучасного бетону, був отриманий в 1824 році. Саме тоді англійський фізик Джозеф Аспдін винайшов портландцемент – основна речовина в сучасному бетоні. Незабаром в Росії, винахідник Е. Г. Челиев, також отримав схожу бетонну суміш, і бетон почав своє масове поширення на Євразійському континенті. Паралельно проводилися нові способи застосування бетону, так в 1855 році у Франції зробила перший залізобетонний виріб, відкривши тим самим необмежені можливості застосування бетону в будівництві.

Производство бетона в Херсоне

Бетонні суміші, залізобетонні вироби – перші кроки в монолітному будівництві.
Використання залізобетонних виробів в монолітному будівництві справило будівельний бум в середині ХХ століття, стали з’являтися багатоповерхові висотні будівлі, будинку складних архітектурних форм. З’явилися автобетонносмесітелі дали можливість транспортувати і постачати бетонні суміші на великі відстані, зберігаючи їх характеристики і якість.

Производство бетона в Херсоне

Розвиток будівельних технологій і наданих вимогам до бетонних сумішей, змусило заводи виробників бетону покращувати і модифікувати свої виробничі лінії. Так надійними і затребуваними постачальниками бетону стають ті заводи-виробники, які максимально можуть забезпечити бетонну суміш заданої фракції, марки і якості. Марка бетонної суміші безпосередньо впливає на міцність бетонної поверхні, так в 60-ті роки марка 400, була найпоширенішою, але вже до кінця ХХ-го століття бетон М100-150 стали також затребуваним в будівництві.

Производство бетона в Херсоне

В даний час виробництво бетону дуже тісно пов’язане з його доставкою і транспортуванням до об’єкта будівництва. Автобетоносмеістелі (атоміксера) доставляють бетонну суміш, яка завжди знаходиться в русі тим самим не даючи можливості відбутися розшарування бетонної суміші. Додавання при виробництві бетону спеціальних добавок, модифікаторів, топінгів і мікрофібри, забезпечують важливі характеристики бетону на сверхмаксімальних рівнях – водонепроникність, морозостійкість, надміцність, стійкість до впливу хімічних реагентів і т.д.

Замовити виробництво бетону, доставку бетону і його укладання ви можете, звернувшись до будівельної компанії ТОВ Планета РС, продзвонивши в по телефону:

(050) 366 50 01

або відвідавши наш головний офіс розташований за адресою:

Г. ХЕРСОН, ВУЛ. нафтовики 131