Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Вартість бетону в Херсоні та Херсонській області.

Вартість бетону в Херсоні та Херсонській області.

Найбільш оптимальну ціну на бетон в Херсоні та Херсонській області ви можете отримати безпосередньо від заводу виробника бетону. Як правило, такі заводи виробляють бетон у великій кількості, в ціну закладаються вартість витратних матеріалів з мінімальною виробничою націнкою. Завод виробник забезпечить вам гарантоване якість бетонної суміші, доставку бетону, а якщо ви звернетеся до компанії ТОВ Планета РС, то ви отримаєте весь комплекс послуг в монолітному будівництві.

Стоимость бетона в Херсоне

Будівельна компанія ТОВ «Планета РС» являє собою вертикально-інтегровану компанію, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг на ринку будівництва та виробництва будівельних матеріалів. У реалізації наших об’єктів (промислові підлоги, монолітні роботи, безкаркасні споруди, тротуарна плитка, ж / б вироби), ми застосовуємо сучасні та надійні технології будівництва.

Стоимость бетона в Херсоне

На підсумкову вартість бетону впливає безліч факторів і характеристик.

Склад бетону.
У класичному розумінні бетон – це суміш цементу, піску, щебеню та води. Задані вимоги і якості сипучих матеріалів при виготовленні бетону, формують основний рівень вартості готової бетонної суміші. Основні свої характеристики бетон переймає насамперед від цементу, його однорідності і зв’язують властивостей. Великі заводи-виробники бетону, щоб забезпечити постійне якість і гарантувати заявлену міцність бетону, укладають договори з надійними виробниками цементу та сипучих матеріалів.

Стоимость бетона в Херсоне

Наповнювач бетону.
В якості наповнювача бетону виступають щебінь або гравій різної фракції. Чим більше фракція наповнювача, тим вище пустотность наповнювача, що веде до використання більшої кількості цементу, дрібних наповнювачів, і відповідно – до зміни вартості бетону.

Стоимость бетона в Херсоне

Марка бетону.
Міцність бетонної суміші прийнято відображати маркою бетону. Чим вище Макра бетону, тим більшою міцністю володіє бетон після укладання, вище його мозоростойкость і водоніпроніцаемсоть. Відповідно бетон М-100 буде коштувати на порядок менше ніж бетонна суміш М-400. Марки бетону М-600 і М-800, не настільки затребувані як марка М-400, і виробляються при спецзамовлення для об’єктів з максимальними вимогами по міцності бетону.

Стоимость бетона в Херсоне

Спеціалізовані добавки.
В даний час широко застосовуються спеціалізовані добавки при виробництві бетону – мікрофібра, пластифікатори, модифікатори, топінги. Функція таких добавок – надати бетонної суміші максимальний рівень заданих характеристик бетону.

Замовити виробництво бетону, доставку бетону і його укладання ви можете, звернувшись до будівельної компанії ТОВ Планета РС, продзвонивши в по телефону:

(050) 366 50 01

або відвідавши наш головний офіс розташований за адресою:

Г. ХЕРСОН, ВУЛ. нафтовики 131