Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Бетон для фундаменту.

Бетон для фундаменту.

Будь-який будинок починається з фундаменту. Саме фундамент виконує функцію опори і стійкості будівлі. Відповідно, для фундаменту завжди пред’являють підвищені вимоги до класу бетону. Клас бетону обвінчається буквою В і цифрою, показник якої показує наскільки залитий бетон зможе чинити опір стисненню. В даний параметр також закладено 13% запасу міцності. У будівництво приватного сектора, як правило, беруть до уваги не клас бетону а його марку. Марка бетону позначається літерою М і цифрою. Цифра в такому випадку відображає який тиск може витримати 1 см.кв. такого бетону не руйнуючись.

бетона для фундамента

Правильне розуміння функціонального навантаження на структурні елементи будівлі, дозволить вибрати необхідний клас і марку бетону для фундаменту. Чим більше цифра-показник марки бетону, тим міцніше і міцніше буде фундамент. Ліжковий же клас і марка бетону безпосередньо впливають на вартість бетону. Тому при роботі над проектом і кошторису майбутньої будівлі, розрахуйте попередньо максимальне навантаження на фундамент будівлі. Якщо ви будуєте приватний будинок, немає сенсу переплачувати за високий клас бетону, який знадобиться для побудови промислової будівлі фабрики.

бетона для фундамента

Для оптимального вибору марки бетону для фундаменту враховувати такі фактори:

1. Геологічні характеристики земельної майданчики на якій зводиться будівля.
2. Конструктивний тип фундаменту (чи будуть підвальні або технічні приміщення).
3. Колічесвто температурнвх циклів в даній кліматічсекой зоні (переходи темпетраутрури через 0).

Будівельні компанії співвідносять класифікації будівель цивільного будівництва, з наступними марками бетону для фундаменту:
– М200 для будівель модульно-щітовго типу;
– М250 для задній дерев’яного, брусового типу, без другого поверху;
– М300 для будівель з пінобетонних, ю керамзитобетонних, газобетонних блоків;
– М350 для одноповерхових будівель з цегли
– М400 такий бетон для фундаменту витримає масивне двоповерхова будівля з цегли.

При виборі марки бетону, рекомендуємо все таки брати з гаком запасом міцності (різниця за вартістю у таких марко бетону відносно не велика). Як правило, для заливки фундаменту застосовується армована конструкція. У розчин бетону в такому випадку додають щебінь з фракцією 40 мм (найкращий варіант це колотий гранітний гравій).

бетона для фундамента

Будівельна компанія ТОВ Планета РС виробляє на власній технологічній базі, бетон різних марок і класів. Купити бетон в Херсоні та Херсонській області ви можете відвідавши наш головний офіс, розташований за адресою – м Херсон, вул. Нафтовиків 131, або зателефонуйте:

(050) 366 50 01