Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
3 причини, щоб замінити вашу бетонну під’їзну дорогу цього літа

3 причини, щоб замінити вашу бетонну під’їзну дорогу цього літа

У нашій минулій статті ми обговорили додаткові запобіжні заходи, необхідні для заливки бетону в спеку. Але чи може літо бути ідеальним періодом для заміни вашій бетонної дороги, яку ви мали намір відновити?

Відповідь: абсолютно!

Насправді, ви можете заощадити значні витрати в майбутньому. У цій статті ми обговоримо три основні причини заміни вашої дороги цього літа:

  • економія фінансів
  • поліпшення естетики і цінності
  • підвищення безпеки

Економія фінансів

Одна з головних причин замінити ваш бетон цього літа – це вартість. Ви можете уникнути величезного рахунку, якщо ви заміните свій бетон зараз, коли у вас є додатковий вільний час і погодні умови дозволяє провести укладання бетону якісно і надійно.

Наприклад, те, що сьогодні може виглядати як невеликі тріщини, з часом буде зростати, перетворюючись в глибокі ями, які в зимові місяці відремонтувати буде складніше і дорожче. З абсолютно новою, герметичною, захищеної бетонною плитою, ви можете бути впевнені, що ваш шлях буде міцним протягом майбутніх сезонів і на довгі роки.

Поліпшення естетики і цінності

Абсолютно нова дорога відкриває світ стильних можливостей для вашого будинку. Ви можете застосувати різні колірні топінги при виробництві бетону, що дозволить вам створити унікальну бетонну дорогу до вашого будинку. Якщо ви плануєте продати свій будинок в найближчим часом або просто хочете підвищити його вартість, нова бетонна дорога може значно підвищити його рентабельність.

Підвищення безпеки

Як зазначалося раніше, невеликі тріщини на дорозі можуть створювати великі проблеми в майбутньому. Це може не тільки привести до пошкодження вашого транспортного засобу, але також може створити загрозу безпеці, особливо під час розваг влітку. Установка правильно спроектованої і герметичній під’їзної дороги знайде упевненість в вас і вашої сім’ї на довгі роки.

Будівельна компанія ТОВ Планета РС спеціалізується на виробництві та доставці бетону, а також виконує весь комплекс робіт по створенню і ремонту бетонних доріг, майданчиків і фундаментів.

Телефонуйте

050 366 50 01