Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Укладання бетону під дощем.

Укладання бетону під дощем.

Укладання бетону під дощем.

Загальновідомо, що ключовим компонентом бетону є вода – так що заливка бетону під дощем не повинна бути проблемою? Насправді, це більше проблема, ніж ви могли б подумати, так як дощова погода може поставити під загрозу міцність і остаточне затвердіння бетону. Але іноді заливка бетону під час опадів просто неминуча, тому в цій статті ми розповімо про вплив дощу на бетон і про те, як звести до мінімуму шкоду, яку він завдає бетонної конструкції.

укладка бетона под дождем, советы рекомендации

Який вплив робить дощ на бетон?

Бетон – це ретельно вивірена суміш цементу, води і заповнювачів. Додавання дощової води може негативно вплинути на це співвідношення і негативно вплинути на міцність та довговічність кінцевого продукту. В кінцевому рахунку, дощ може «залити водою» і, отже, послабити бетонну суміш, роблячи її менш міцною у вашому проекті. Це також може привести до розтріскування, утворення пилу, утворення накипу і утворення смуг, що може привести до структурних та естетичним пошкоджень.

Які можуть бути наслідки укладання бетону під дощем.

Отже, як ви можете дізнатися, чи постраждав ваш бетон через дощових умов?
Запилення: поверхню бетону курна або порошкоподібна, це відбувається, коли бетон недостатньо міцний.
Відшаровування: відшаровування шару бетону, яке може відбуватися в основному під час циклів заморожування і відтавання.
Розтріскування: коли випаровується надлишок води, це може привести до усадки і розтріскування бетону.
Смуги: якщо ваш бетон забарвлений, надлишок води призводить до втрати кольору.

укладка бетона под дождем, советы рекомендации

Поради з укладання бетону.

У нашому регіоні погода може бути різко мінливою, посушливі умови не завжди можуть бути гарантовані, і тому вам потрібно знати, що робити, коли під час укладання бетону на небі збираються дощові хмари. Отже, як ми можемо укладати бетон під час дощу і захищати його від дощу?

  • Перевірте прогноз погоди

Це може здатися очевидним радою, але якщо заздалегідь ознайомитися з місцевим прогнозом погоди, ви зможете гнучко налаштовувати час або день заливки бетону. Звичайно, прогноз погоди ніколи не буває точним на 100%, але він все ж може допомогти зрозуміти, яку погоду можна очікувати.

  • Дізнайтеся де розташовані жолоби, водостічні труби і відливи.

Коли йде дощ, вода може хлинути з водостічних труб на мокрий бетон і завдати шкоди. Точне визначення того, де вони розташовані на ділянці, перш ніж приступити до роботи, дозволить вам підготуватися заздалегідь. Також перевірте наявність порожнин, в яких може збиратися дощова вода, обов’язково очистіть їх від води або закрийте їх, щоб запобігти накопиченню.

  • Тримайте під рукою поліетиленову будівельну плівку

    Незалежно від того, чи прогнозується дощ чи ні, розумно мати будівельну плівку або брезент в режимі очікування, якщо раптово піде дощ. Не забудьте щільно закрити краю, щоб вода не просочилася всередину. Як згадувалося раніше, ніколи не змішуйте дощову воду з твердне бетоном.

    Компанія ТОВ Планета РС володіє більш ніж 15-річним досвідом у виробництві та доставці бетону і залізобетонних виробів. Якщо у вас є питання з приводу укладання бетону, як ми працюємо або що необхідно для вашого проекту, зв’яжіться з нами сьогодні.

    050 366 50 01