Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Як зберігати цемент?

Як зберігати цемент?

Як зберігати цемент?


Неправильне зберігання цементу може зробити його непридатним для використання. Щоб забезпечити безперебійну роботу вашого проекту, компанія ТОВ Планета РС готова надати допомогу і пораду про те, як можна безпечно і ефективно зберігати цемент.

У чому різниця між бетоном і цементом?
Бетон і цемент – це дві різні речі, тому їх потрібно зберігати і обробляти певним чином.

Цемент – це складова частина бетону. Він поставляється у вигляді порошку, який можна змішати з наповнювачем і водою для створення бетону.

Бетон – це цемент, вода і наповнювач (суміш щебеню і піску). Після того, як всі ці інгредієнти були ретельно змішані, бетон проводиться і, отже, може використовуватися для різних цілей, як комерційних, так і побутових.

Як зберігати цемент

Вкрай важливо, щоб цемент зберігався належним чином, так як він може стати твердим і грудкуватим, що в кінцевому підсумку зробить його непридатним для використання. Ось як цемент повинен зберігатися і оброблятися:


 • Не зберігайте його у вологому і вологому середовищі. Замість цього зберігайте їх в сухому, закритому приміщенні, захищеному від дощу.

 • Складовані мішки з цементом повинні бути покриті брезентом або іншим водонепроникним покриттям. Покладіть їх на рівну поверхню, захищену непроникним пластиковим покриттям.

 • Зберігайте цементні мішки окремо. Важливо, щоб вони не вміщалися разом з іншими продуктами, такими як добрива, оскільки це може вплинути на якість і експлуатаційні характеристики вашого бетону.

 • Забезпечте достатню вентиляцію – це можна зробити, помістивши пакети на піддони, якщо вони у вас є.

 • Робіть ротацію запасів цементу. Міцність цементу з часом погіршується, тому завжди використовуйте продукт відповідно до дати виробника і спочатку використовуйте найстаріший запас.

 • Будь-цемент, що залишився в напівпорожніх мішках (з попереднього проекту), слід використовувати першим (якщо ви починаєте новий проект). Якщо у вас є що залишився цемент після вашого проекту, переконайтеся, що цемент повторно упакований в надміцні поліетиленові пакети. Переконайтеся, що горловина надійно закрита шнурком або клейкою стрічкою і не повинно бути ніяких отворів.

  Переконайтеся, що цементні мішки будуть пошкоджені під час зберігання. Їх слід акуратно розміщувати на рівній, піднесеною поверхні. Не носите цементні мішки тримаючи за кінці упаковки. Мішок з цементом повинен підтримуватися на нижньому боці, запобігаючи провисання його в середині і подальше розколювання. Переконайтеся, що мішки з цементом ніколи не зберігаються у вертикальному положенні або на боці. Вони повинні бути покладені плоскими широкими сторонами вниз.

  как хранить цемент, как хранить бетон

  Транспортування цементу


  • Щоб уникнути проколу або пошкодження пакетів переконайтеся, що всі гострі предмети вилучені з машини, перш ніж завантажувати мішки в багажник.

  • При завантаженні переконайтеся, що пакети укладаються в різних напрямках. Накрийте пакети брезентом або водонепроникною плівкою.

  • Переконайтеся, що мішки надійно закріплені, щоб запобігти рух під час транспортування.


  Чи можна зберігати бетон?


  Тут одна відповідь – однозначно ні! Як тільки ваш бетон буде готовий до заливки, його буде неможливо зберігати. Якщо бетон не «перемішується» ні за допомогою переносного бетономішалки, ні за допомогою автобетонозмішувача, ні вручну, то він починає тверднути. «Отверждение» також може називатися «схоплюванням» бетону, що означає, що він в кінцевому підсумку затвердіє. Як тільки бетон почав процес затвердіння, недоцільно і часто небезпечно намагатися знову його укласти. Після затвердіння він буде набагато слабкіше, ніж бетон, вилитий зі свіжої партії.

  Замість цього ви можете замовити готовий бетон у нас тут, в ТОВ Планета РС . Ми зможемо доставити необхідну кількість бетону відповідно до розміру і масштабом вашого проекту. Замовляючи товарний бетон у нас, вам не доведеться турбуватися про зберігання, обробки або транспортуванні мішків з цементом. Для вашої максимальної зручності замовляйте бетон у нас сьогодні!