Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Бетонні підлоги в приміщеннях

Бетонні підлоги в приміщеннях

Бетонні підлоги за останнє десятиліття набули широкого поширення і тепер пропонують майже нескінченну різноманітність кольорів, візерунків і текстур. Методи штампування бетону дозволяють отримати підлоги, що нагадують цеглу, камінь або навіть паркет. Бетон має високу універсальність, і, оскільки його набагато простіше обслуговувати, чистити і дезінфікувати, це робить його кращим матеріалом у всьому світі.

Бетонні підлоги

Бетонні підлоги – хороша ідея?

Всі колись бачили бетонні підлоги всередині приміщень, але переважна більшість стикалися з ними в основному в гаражах і підвалах або в комерційних цілях, наприклад, на складах. Проте протягом останніх кількох років, коли з’явилися бетонні плями та штампування, бетонна підлога стала центром дизайну в будинках. Бетон зберіг заслужену репутацію довговічного матеріалу. Бетонна підлога в приміщенні може і повинна прослужити вам все життя.

Бетонна підлога виглядає як бетон?

Коротка відповідь: бетонна підлога виглядає так, як ви хочете. Колірна гамма плям для бетону практично нескінченна, і якщо взяти до уваги стилі бетонної підлоги, у вас з’являться значні можливості. У вас може бути хол, який виглядає як кращий палац у Венеції, з мозаїчним візерунком або сучасні сірі тони, які поєднуються з обраними вами, меблями. У вас може бути навіть дерев’яна підлога з бетону, яка поєднується з сільським декором, або підлога у відтінках дорогоцінних каменів, яка буде центральним елементом кімнати. Бетонні підлоги універсальні, щоб відповідати будь-якому стилю в будинку.

Які конкретні стилі доступні або поширені?

Стилі доступні для ваших бетонних підлог охоплюють весь спектр від трафаретів до плям, з напівпрозорими кольорами. Кислотне фарбування також може надати вашому будинку і підлогам мармуровий вигляд. Оскільки на кінцевий результат впливає все, від віку підлоги до складу бетону, то створюючи мармурову поверхню з природним виглядом, фарбування бетону дозволить отримати гарну підлогу, унікальну для вашого будинку.
Стилі фактурної підлоги створюються з штампованого бетону і варіюються від виду дерев’яних дощок до цегли, кам’яної плити тощо. Є можливість навіть встановити бетон вертикально, трансформуючи каміни або душові стіни з каменю ручної різьби або гарних накладок з існуючої цегли або каменю.

Чи легко доглядати за бетонною підлогою?

Бетонна підлога не вимагає особливого догляду, їй досить швабри з вологою ганчіркою, щоб підлога сяяла, як нова. Здатність контролювати алергени – одна з багатьох переваг бетонних підлог, якість повітря в приміщенні значно краще, ніж там, де підлога з килимовим покриттям.

Бетонні підлоги

Чому обрають бетонні підлоги?

По-перше, коли справа доходить до плям і розливів, ви можете легко стерти будь-яку рідину або бруд. З бетонною підлогою ви позбавляєтеся від необхідності в регулярних професійних послугах з чищення килимів, які можуть бути дорогими.

Килими не тільки збирають плями, але і можуть стати розсадником мікробів, цвілі і бактерій. Це може вплинути на загальну якість повітря у вашому домі і створити невідомі ризики для здоров’я. Хоча регулярне чищення пилососом допомогає, ваш килим все ж потребує ретельного глибокого чищення кожні шість місяців. Бетон можна легко продезінфікувати, просто протерши поверхню сухою і вологою шваброю.

Ще одна проблема, яка супроводжує килими – це знос. У місцях з інтенсивним рухом, килими, як правило, швидко зношуються і мають непривабливий вигляд. Бетон, з іншого боку, досить міцний, щоб витримувати таку ж кількість пішоходів і більше.
Найбільшою перевагою бетонної підлоги є те, наскільки легко можна покрити його іншим малюнком або кольором, щоб він відповідав вашому новому дизайну. Дуже затребувана на даний момент технологія заливки бетону з використанням топпінгу – це спеціальна суміш, яка наноситься на верхній шар бетону.

ТОВ Планета РС знає, що ваша потреба унікальна, і ми можемо допомогти вам досягти ідеальної підлоги для вашого будинку, складу або будь-якого іншого приміщення.

Для замовлення промислових, бетонних, складських підлог, бетонних стяжок телефонуйте:

(050) 366 50 01

або звертайтесь за адресою:

м.Херсон, вул. Нафтовиків, 131.