Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Ремонтувати або замінити бетонну під’їзну доріжку цієї зими?

Ремонтувати або замінити бетонну під’їзну доріжку цієї зими?

Зимовий сезон – це красиві снігові пейзажі, морозне повітря і можливість покататися на санках або лижах, проте з приходом холодів є і небезпека. Це особливо актуально, коли мова йде про бетонні під’їзні доріжки. Незважаючи на те, що бетон дуже міцний, він все ж страждає від льоду, мокрого снігу і сльоти протягом тривалого часу. Якщо ви стали перед вибором відремонтувати або замінити під’їзну доріжку після сильних морозів або обмерзання, вам необхідно знати ознаки пошкодження, щоб правильно визначити, які кроки потрібно зробити далі.

під'їзна доріжка з бетону

Ознаки пошкоджень, на які слід звернути увагу.

Щоб зрозуміти, наскільки серйозно пошкоджена ваша бетонна під’їзна дорога, необхідно розуміти, як насправді виглядають пошкодження. Найочевидніший попереджувальний знак – тріщини, великі або маленькі, що бігають по поверхні проїжджої частини. Ці тріщини можуть розширюватися і поглиблюватися, якщо ви використовували хімікати для розтоплення снігу на під’їзній доріжці. Також тріщини можуть заглибитися через просочування води з талого снігу в уже існуючі щілини. Коли температура повітря падає і вода знову замерзає, лід розширюється, ще більше розширюючи тріщину. Пошкодити під’їзну доріжку можна металевими лопатами для снігу, вибивши пухкий асфальт, так що будьте обережні, використовуючи подібні інструменти.
Інший поширений дефект під’їзної дороги, про який слід пам’ятати – це затонулі ділянки або ями. Якщо земляне полотно не було підготовлено належним чином, бетон не матиме належної підтримки і буде схильний до осідання. Без належної опори і наявності товстого снігу / льоду навіть міцний бетон легко поступиться місцем тріщинам.

Оцінити збиток

Важливо пам’ятати, що кожен випадок індивідуальний і до нього потрібно підходити по-різному. Однак існує основне практичне правило: тріщини або ямки глибиною більше 5 см краще замінити, а менші недоліки можна виправити за допомогою шліфування. Вам також потрібно буде взяти до уваги термін користування вашою під’їзною дорогою. Він може бути найбільшим визначальним фактором того, наскільки дорога схильна до пошкоджень, і його завжди слід брати до уваги при оцінці пошкоджень, понесених не тільки в зимовий період.

під'їзна доріжка з бетону

Відремонтувати або замінити?

Суть в тому, що може бути непросто вирішити, чи краще відновити бетонну поверхню або піти ва-банк і замінити її. Незважаючи на те, що є основні ознаки і рекомендації, на які слід звертати увагу, завжди краще мати досвідчену і надійну думку фахівців з цього приводу. Адже деякі недоліки і пошкодження можна побачити неозброєним оком, а можуть бути і більш серйозні джерела проблем, які не видно на поверхні.
Якщо ви не можете прийняти рішення і вам потрібна професійна думка про стан вашої бетонної під’їзної дороги, зв’яжіться з ТОВ Планета РС, наші фахівці підкажуть, як найкраще діяти у вашій ситуації і допоможуть у вирішенні проблеми.