Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Переваги тротуарної плитки для патіо.

Переваги тротуарної плитки для патіо.

Коли справа доходить до вибору матеріалів для будівництва або оновлення вашого патіо, переваги бруківки переважують багато інших варіантів в ландшафтній індустрії через ряд причин, включаючи довговічність, доступність і естетику.

Тротуарна плитка, бруківка і бетон – все це поширені варіанти, коли люди хочуть доповнити свій ландшафт. Кінцевою метою є створення відкритого простору, тому дуже важливо вибрати щось довговічне і міцне. При розгляді тротуарної плитки для вашого проекту, існує необмежена кількість варіантів дизайну. Тільки ви вирішуєте, який стиль вам підходить.

тротуарна плитка для патіо

Для початку необхідно визначити, для якої мети буде служити бруківка. Якщо це для патіо або відкритого житлового простору, підійде практично будь-який вид тротуарної плитки. Однак якщо це під’їзна дорога, вам доведеться використовувати плитку відповідної товщини і співвідношення сторін, так як вона має бути досить товста, щоб не тріснути під вагою автомобіля.

Як тільки ви визначитеся з масштабом свого проекту, потрібно визначити зовнішній вигляд тротуарної плитки. На сьогоднішній день ТОВ Планета РС надає бетонну бруківку самих різних форм, кольорів та розмірів. Більш традиційна обробка додасть їй вигляд бетону, тротуарна плитка зі зношеними краями створить вигляд старого міста, а текстура сланцю імітує зовнішній вигляд натурального каменю.

Тротуарна плитка довговічна, міцна, доступна за ціною і проста в обслуговуванні. Тоді як бетонна текстура – відмінна альтернатива внутрішньому дворику з литого бетону. Бетонні плити схильні до розтріскування і руйнування, які потім вимагають ремонту. Так само бур’яни, які часто проростають крізь тріщини в бетоні, викликають неприємні почуття. Бруківка з цегли міцна, стійка і допускає розширення і стиснення. За цегляною бруківкою легко доглядати, що робить її кращим вибором в порівнянні з бетонною заливкою.

тротуарна плитка для патіо

Використання бруківки – це відмінна інвестиція.

Ви вкладаєте гроші в доступне поліпшення внутрішнього дворика, яке підвищить вигляд і вартість вашого будинку. Хоча початкові витрати на бетон можуть бути трохи нижче, але технічне обслуговування, час і сили, вкладені в ремонтні роботи, в результаті зрівнює вартість. Одна з речей, яка приваблює багатьох домовласників у патіо з тротуарною плиткою – це універсальність варіантів та індивідуальний дизайн.

Все це і ще багато іншого ви можете знайти на нашому сайті  або особисто звернувшись до спеціалістів компанії ТОВ Планета РС. Ми допоможемо спроектувати і встановити внутрішній дворик з тротуарної плитки. У нашій компанії бруківка доступна в різних формах, кольорах, фактурах і візерунках. Найчастіше вибирають плитку стандартної прямокутної форми. Однак квадрати, ромбові елементи, цеглини і подовжені прямокутники також є відмінними варіантами. Ви можете використовувати бруківку, щоб вийти за рамки, створити саме свій дизайн приємного патіо.

Коли справа доходить до бруківки, ваш двір – це полотно.

Ви можете зміщувати бруківку для отримання природного вигляду або створити візерунок, який виділяється на загальному фоні. Тротуарна плитка підійде практично до будь-якого стилю, від сучасного до сільського. Будівництво патіо з тротуарної плитки стане прекрасним доповненням до вашого ландшафту, це буде улюблене місце для відпочинку і розваг на свіжому повітрі. Зовнішній вигляд вашого дворика – це виключно ваші бажання, які ТОВ Планета РС з легкістю втілить в життя.