Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Залізобетонні колодязі : довговічні і надійні

Залізобетонні колодязі : довговічні і надійні

Залізобетонний колодязь – це елемент заглибленої споруди, яка використовується в умовах неагресивного середовища вище або нижче рівня грунтових вод. Залізобетонні колодязі, напевно, знайомі більшості міських, приміських і сільських жителів. Такі колодязі встановлюються по всьому регіону як частина більш широкої інфраструктури зливних вод і водостоків, Вони міцні, довговічні, спроектовані для роботи протягом багатьох років при мінімальному технічному обслуговуванні.

Залізобетонні колодязі

Залізобетон (або арматура) покращує вже добре відому здатність бетону протистояти розтягуючим навантаженням. Арматура, розміщена через певні проміжки всередині самого бетону, також може справлятися з розтягуванням набагато краще, ніж тільки бетон.
У сукупності бетон і арматура роблять бетонні колодязі довговічними і незамінними. Просто встановіть і він буде довго і ефективно вам служити.
Використання залізобетонних колодязів.

Залізобетонні колодязі встановлюють з різних причин. Однак вони в основному призначені для використання в якості зливних стоків, ліній каналізаційної системи і водопровідних труб.
Колодязі ідеально підходять для цих функцій, так як вони служать довго і несприйнятливі до руйнівних впливів часу, іржі, вогню або біологічного розкладання.

Залізобетонні колодязі

У сільській місцевості або на заміських ділянках із залізобетонних кілець споруджують колодязь для водопостачання будинку. Ставши джерелом чистої питної води, колодязь задовольнить всі ваші побутові потреби, адже цю воду можна використовувати і для поливу ділянки, а ще наявність колодязя збереже ваш бюджет, так як тарифи ЖКХ постійно ростуть і, м’яко кажучи, «кусаються».
Збірний залізобетон створений для високих експлуатаційних якостей. Продукція виробляється в строго контрольованому середовищі. На всіх етапах виробничого процесу виробники бетону приділяють особливу увагу дотриманню суворих стандартів якості.

Переваги залізобетону для колодязів.

Збірний залізобетон виготовляється під замовлення і є найшвидшим і надійним варіантом для задоволення всіх ваших потреб в будівництві та інфраструктурі. Форми можна налаштовувати і використовувати різноманітні. Таким чином, залізобетонні колодязі розраховані на тривалий термін служби і можуть бути адаптовані до конкретних потреб наших громадян, вони довговічні і надійні.

Для отримання консультації телефонуйте за номером: (050) 366 50 01
або звертайтеся до нас за адресою: м. Херсон, вул. Нафтовиків, 131.