Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Виробництво та монтаж металоконструкцій

Виробництво та монтаж металоконструкцій

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖ МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ

Виробництво металоконструкцій – одна з будівельних галузей, якими займається Планета РС. Планування та інновації в області дизайну досяжні завдяки якості нашого виробничого обладнання. Сертифікований виробничий контроль з кваліфікованим і досвідченим персоналом задовольнить ваші високі вимоги.

Компанія ТОВ Планета РС встановлює і монтує металоконструкції різних форм і розмірів за бажанням клієнтів. Ми у вашому розпорядженні, щоб допомогти з пропозиціями та ідеями в проектуванні і візуалізації металевої конструкції за вашим вибором.

Сталь – це сучасний, надійний і екологічно чистий матеріал, придатний для будівництва та вторинної переробки. Відрізняється елегантністю, простотою і довговічністю. Він підходить для всіх типів поліпшень і комбінацій матеріалів. Можливість обробляти великі діапазони з елегантними і тонкими структурними елементами дає архітекторам велику свободу в процесі проектування.
Метал застосовується практично у всіх сферах будівництва: виробничих цехах, складських приміщеннях, гаражах, сервісних і майстерень, торгових точках, ангарах, спортивних залах, дахах, навісах, а останнім часом використовується і в житловому будівництві.

Виробництво та монтаж металоконструкцій

МОНТАЖ АРОЧНОЇ КОНСТРУКЦІЇ

Арочні конструкції виготовляються за спеціальною технологією виробництва дугових сегментів, на спеціальних лініях прокатки, профілювання і згинання листового металу. Для виготовлення арочних сегментів використовується сталевий оцинкований лист, товщина якого залежить від будівельного прольоту 0,8-1,5 мм. Ми виробляємо збірні арочні конструкції з мінімальним прольотом. Теплоізоляцію можна зробити всередині залу, з різною обробкою.

Повний процес виготовлення дугових сегментів і складання виконується на місці складання конструкції.
Цей вид конструкції не дарма називають багатофункціональним, адже конструкція також грає роль стін і даху. Збірні арочні конструкції є найбільш ефективними з точки зору статики просторовими конструкціями. Вони дуже легкі, але в той же час надзвичайно міцні, їх можна згинати на відстань 24 м без підтримки посередині. Завдяки своїм статичним властивостям і способу кріплення конструкція стійка навіть до легких землетрусів.

Виробництво та монтаж металоконструкцій

Однією з переваг металоконструкцій є їх невисока ціна.

На хорошу ціну впливає швидкий спосіб виготовлення, нескладний монтаж арочних елементів (будівництво та монтаж будівлі площею 500 м2 займає близько 3 днів) та багатофункціональність. Всі ці переваги роблять арочні збірні конструкції найдешевшим видом будівництва, який приблизно на 50% вигідніше інших кам’яних і збірних конструкцій.

Арочні конструкції підходять для об’єктів різного призначення: виробничих приміщень, складів, холодильників для овочів і фруктів, побутових і майстерень, магазинів, спортивних залів, господарських будівель, ферм, гаражів, пташників, ангарів та ін.

Тож вам вибирати, а Планета РС буде втілювати всі побажання в життя!