Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Бетонні фундаментні блоки.

Бетонні фундаментні блоки.

Фундаментні блоки виготовляються з бетону середньої і вищої міцності. Бетонні фундаментні блоки використовують при зведенні стовпчастих і стрічкових фундаментів. Фундаментні блоки також застосовують в якості будівельного матеріалу стін різних приміщень нежитлового призначення – цокольні приміщення, підвали і паркінги. При правильній заливці фундаментного блоку, проводиться будівельно-конструктивний елемент з особливою міцністю і довговічністю.

 

Бетонные фундаментные блоки

Виробництво бетонних блоків.
При виробництві фундаментних блоків застосовують бетон класу М-150, М-100, М-200. Залежно від марки бетону, армуючої сітки визначається ступінь стійкості бетонних блоків до навантажень і змін у навколишньому середовищі. Серед характеристик фундаментних блоків відносять морозостійкість, коефіцієнт водопоглинання і стійкість до деформацій. Грунт, кліматичні умови, усадка будинку визначать тип фундаментного блоку, а одним з найбільш важливих факторів – допустима гранична навантаження на фундамент.

 

Бетонные фундаментные блоки

Типи фундаментних блоків.
Бетонні фундаментні блоки відповідно до своєї форми і методу виробництва, поділяються на такі типи:

  • ФБС – суцільні фундаментні блоки;
  • ФБВ – суцільні фундаментальні блоки, які мають спеціальний виріз для монтажу перемичок і проведення комунікацій;
  • ФБП – вироблені в формі літери П, пустотілі всередині бетонні блоки.

ФБС і ФБВ – Суцільні фундаментні блоки найбільш затребувані при зведенні різних типів споруд. Їх використовують як основні будівельно-каркасні елементи при зведенні стрічкових і стовпчастих фундаментів. Суцільні бетонні блоки успішно застосовуються при зведенні багатоповерхівок і в будівництві приватних будинків. Вони також використовуватися при зведенні стін в цокольних частинах будівель.

Бетонные фундаментные блоки

ФБП – Пустотілі бетонні блоки.
У будівництві такі блоки використовуються в якості незнімної опалубки. Під час будівельних робіт передбачені порожнечі в бетонних блоках заповнюються бетоном. Блоки сконструйовані так, щоб всі горизонтальні шви були армовані. Для забезпечення міцності конструкції в порожнечі бетонних блоків до початку процесу заповнення їх бетоном встановлюються стрижні арматури. Стіни фундаменту, під час будівництва яких використовувалися пустотілі бетонні блоки, заповнені бетоном, мають підвищену міцність на стиск, а в разі посилення їх за допомогою армування арматурою, ще й міцність при бічних навантаженнях.

Бетонные фундаментные блоки

Будівельна компанія ТОВ Планета РС, завдяки власним бетонному зулу виробляє залізобетонні вироби високої якості – плити дорожні, вироби круглих колодязів та бетонні фундаментні блоки. ФБС від Планети РС виготовлені з високоякісного бетону з високою несучою здатністю. Використання блоків є оптимальним рішенням, якщо планована ширина фундаментів відповідає ширині бетонних блоків.

Для замовлення залізобетонних виробів – плити дорожні, вироби круглих колодязів та бетонні фундаментні блоки в м Херсоні та Херсонській області телефонуйте:

(050) 366 50 01

або звертайтеся до нас за адресою:

Г. ХЕРСОН, ВУЛ. Нафтовики 131.