Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія

Тротуарна плитка – форми.

Якщо ви зіткнулися з проблемою – Де купити і яку вибрати тротуарну плитку в Херсоні? – думаємо ця стаття допоможе вам зробити правильний вибір.
Будівельна компанія ТОВ Планета РС зарекомендувала себе гідно на ринку будівельних послуг як в Херсоні, Херсонській області так і в масштабах всієї України (наші об’єкти).
Ціни на тротуарну плитку від компанії ТОВ Планета РС ви можете дізнатися тут

Власний бетонний вузол розташований за адресою Херсон, вул, Нафтовиків 131а, а також покупка нової лінії з виробництва тротуарної плитки дозволило нам надати комплексні послуги з благоустрою земельних ділянок (ФЕМ, ЗБВ-вироби, бетонні стяжки, бетонні підлоги).

У Херсоні та Херсонській області, ми реалізуємо тротуарну плитку власного виробництва, її доставку, укладку. Широкий спектр наших будівельних послуг дозволить вам замовити повний комплекс робіт і матеріалів з благоустрою вашої земельної ділянки або прибудинкової території.
На даний момент ТОВ Планета РС реалізує наступні види тротуарної плитки в м.Херсоні:

  • “Австрійський брук”
  • “Старе місто”
  • “Ромб”
  • “Цеглинка”
  • “Квадрат”

Давайте пройдемо детальніше по кожному з видів.
Тротуарна плитка “Австрійський брук”
Вишукана бруківка, стилізована під середньовічний камінь. Зручна в укладанні, має універсальну форму, придатна для створення цікавих дизайнерських композицій. Даний вид ФЕМ дає можливість легкої укладання радіальних малюнків. Завдяки різноманітності топінгів доступна в різних колірних рішеннях: білий, синій, коричневий, сірий, червоний, зелений, жовтий, помаранчевий, бежевий, хакі, мікс.
Товщина – 4 см.
тротуарна плитка

Тротуарна плитка “Старе місто”
Можна назвати “класикою” в тротуарній плитці. За назвою можете здогадатися що форма даного виду тротуарної плитки була запозичена від самого найдавнішого виду дорожнього покриття – бруківки. Бруківку з гірських порід, можна зустріти і зараз у міських поселеннях (особливо на схилах і підйомах, або пішохідних проспектах), а бере свою історію бруківка ще з часів Стародавнього Риму. Так що, якщо ви хочете універсальний класичний вид фігурних елементів мощення – форма “Старе місто” – ваш вибір!
Має 4 розміру – 12см * 6 см, 12 см * 9см, 12см * 12см, 12см * 18см
Товщина – 2,5 см, 4 см, 6 см
Кольори: білий, синій, коричневий, сірий, червоний, зелений, жовтий, помаранчевий, бежевий, хакі, мікс
тротуарна плитка

Тротуарна плитка “Ромб”

Згадуємо геометрію за 5-ий клас, скільки візерунків можна зробити застосувавши складову в формі ромба?
Форма ромба в тротуарній плитці дала можливість дизайнерам створювати не тільки бесчленное кількість візерунків але, і створювати об’ємні (3D візерунки)
Товщина 4 см
тротуарна плитка

Тротуарна плитка “Цеглинка”
Давно вже зарекомендувала форма тротуарної плитки, використовується як для оформлення прибудинкових дрожок, так і для благоустрою великих площ громадського призначення.
Розмір 10х20 см
Товщина – 4см, 6 см
тротуарна плитка

Тротуарна плитка “Квадрат”
Шляхом варіації сполучень “малих” квадратів з “великими”, ви можете отримати цікавий візерунок тротуарної доріжки на вашому присадибній ділянці. “Проявіть” в собі дизайнера!
Малий квадрат розмір 10х10 см
Великий квадрат розмір 20х20 см
Товщина – 4 см

З питань покупки тротуарної плитки в Херсоні звертайтеся по телефону – (050) 366 50 02

Для отримання консультації щодо підбору фігурних елементів мощення, кольору, додаткових елементів благоустрою звертайтесь за телефоном – (050) 366 50 02

ТОВ Планета РС – якість перевірена часом!

Залишити відповідь

Your email address will not be published.