Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Як саме використовують бетон у будівництві

Як саме використовують бетон у будівництві

Де б ми були без бетону? Це один з найбільш універсальних і важливих матеріалів практично для всіх будівельних проектів по всьому світу. Це речовина, яка наповнює наш світ, і його можна побачити практично в усьому, що ми бачимо, але також і те, що так не так легко помітити.

У бетону безліч застосувань. Способи використання бетону різноманітніші і поширені, ніж ви можете собі уявити. Існує більше 20 різних типів бетону, які використовуються в безлічі будівельних проектів, але які найбільш популярні області його застосування? Що робить бетон таким вигідним матеріалом для використання і як його використовують як в домашніх, так і в комерційних проектах. Давайте розглянемо в даній статті.

ПОХОДЖЕННЯ БЕТОНУ
Бетон в тій чи іншій формі присутній у нас з 6500 року до нашої ери. Його можна простежити до того, що зараз, в Об’єднаних Арабських Еміратах, де торговці Набатеї створювали бетонні підлоги, будинки і навіть підземні цистерни.

Єгиптяни використовували його для будівництва пірамід в 3000 році до нашої ери, де вони використовували вапняні та гіпсові розчини для створення своєї версії цементу. Він також використовувався, що не дивно, при будівництві Великої китайської стіни. Таким яким ми його розуміємо сьогодні, бетон сформувався лише в XIX столітті, але з тих пір його використання все ширше і ширше.

Будівлі з бетону

Для кожного з нас, хто живе в будинку або працює в будівлі, він, швидше за все, в якійсь мірі зроблений з цегли і бетонного розчину. В даний час це, ймовірно, найпопулярніше застосування бетону в сучасну епоху і триватиме століттями.

ФУНДАМЕНТ.
Навіть якщо сам будинок буде сталевим і скляним, його фундамент буде зроблений з бетону або закріплений в ньому. Бетон настільки популярний, тому що він не горить і не гниє, а це означає, що фундамент збереже свою міцність і жорсткість протягом багатьох років.

Дорожнє покриття з бетону

Під час того як ми просуваємося по світу, самі вулиці, по яких ви йдете, і мости, по яких ви переходите ці дороги, також будуть зроблені з бетону. Знову ж таки, бетон виграє у інших матеріалів завдяки своїй міцності і безпеки. Це може бути неочевидно, але ще одна перевага бетону в такому середовищі полягає в тому, що він забезпечує кращу відбивну здатність в нічний час. Звичайно, він повинен підтримувати не тільки пішоходів, але, оскільки він може витримувати більш важкі ваги, такі як автомобілі і вантажівки, це ідеальний матеріал для використання.

Чому у бетону так багато застосувань
Застосування бетону на цьому не закінчується. Бетон такий популярний в різних проектах просто через його універсальності. Він добре протистоїть до вологи, йому можна надати будь-яку форму, він доступний за ціною і придатний для вторинної переробки.

Він має дуже довгий термін служби, не виділяє ніяких небезпечних органічних сполук і так само безпечний для людей. Легко забути про те, як бетон змінив наш світ, але просто подивіться навколо, і ви побачите, що він всюди.

Якщо ви шукаєте якісний бетон за оптимальну вартість, ми можемо доставити його прямо на вашу будівельний майданчик. Отже, якщо у вас є які-небудь майбутні завдання, зв’яжіться з нами сьогодні за телефоном 050 366 50 01 або відвідайте нашу сторінку контактів для отримання більш докладної інформації.

Компанія ТОВ Планета РС володіє більш ніж 15-річним досвідом у виробництві та доставці бетону і залізобетонних виробів. Якщо у вас є питання з приводу укладання бетону, як ми працюємо або що необхідно для вашого проекту, зв’яжіться з нами сьогодні.

050 366 50 01