Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Типи бетонних насосів

Типи бетонних насосів

Будівельні об’єкти вимагають постійної подачі бетону, без якого будівництво буде неможливо. Генпідрядники зазвичай стикаються з таким завданням – як ефективно подати необхідну кількість бетону безпосередньо на місце укладання. Для вирішення даної проблеми, використовують різні типи бетононасосів на будівельних майданчиках.

Бетононасос істотно спрощує подачу і укладання товарного бетону. Бетононасоси також зробили процес будівництва висотних будівель, хмарочосів і великих будівельних об’єктів більш оптимізованим і ефективним. На ринку будівельної техніки доступні різні типи бетононасосів в залежності від масштабів будівельних об’єктів. Є також багато будівельних компаній, які надають послугу оренди бетононасов.

Різні типи бетононасосів, використовувані для різних будівельних проектів, економічні. Під час будівельних проектів дуже важливо вибрати правильний тип бетононасоса, який буде економічним, ефективним і найбільш оптимальним для вашого конкретного будівельного проекту. Нижче представлені різні типи бетононасосів і їх переваги.

Бетононасоси можна розділити на стріляв насоси, автобетононасоси, стаціонарні насоси і бетононасоси-міксера.

Бетононасос телескопічний (стріла)


Стріловий насос – це тип бетононасоса, який подає бетон по розсувний конструкції (стріла) і точно розподіляє його в потрібному напрямку там, де це необхідно. Стріляв насоси зазвичай використовуються для великих будівельних проектів. Він може легко подає бетон через будь-які перешкоди на своєму шляху і забезпечує ефективну укладання бетону.

Бетононасосм стріла легко керувати. І він може подавати велику кількість бетону на високій швидкості. Стріляв насоси настійно рекомендується використовувати для великих будівельних об’єктів.

Стаціонарний насос

Стаціонарний насос, на відміну від стрілових насосів, відрізняється меншою маневреністю. Зазвичай він прикріплений до вантажівки або встановлений на причепі, а бетон перекачується через гумові шланги або сталеві трубопроводи. Робота зі стаціонарним насосом вимагає, щоб напрямок трубопроводу було направлено до тієї частини, де потрібно бетон. Стаціонарні насоси заливають бетон з меншою швидкістю, ніж інші типи насосів. Тому він рекомендується там, де для будівельного проекту потрібно менший обсяг бетону.

Насос спеціального призначення
Насоси спеціального призначення – це варіант преміум-класу. Вони можуть бути розроблені для особливих типів будівельних проектів, таких як будівництво в шахтах або тунелях.

Бетононасос з бетонозмішувачем

Дане найменування складають окрему підгрупу спецтехніки. По суті це поєднання телескопічного бетононасоса з бетонним міксером. Володіє ще більшою автономією в порівнянні з іншими виробами, що відносяться до даного класу.

При виборі правильного типу бетононасоса для конкретного будівельного проекту слід ретельно враховувати такі фактори, як конструкція будівельного об’єкта, вертикальні і горизонтальні відстані, частинка заповнювач, обсяг або кількість бетону.

Компанія ТОВ Планета РС володіє більш ніж 15-річним досвідом у виробництві та доставці бетону і залізобетонних виробів. Якщо у вас є питання з приводу укладання бетону, як ми працюємо або що необхідно для вашого проекту, зв’яжіться з нами сьогодні.

050 366 50 01