Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Час набору міцності бетону.

Час набору міцності бетону.

Всупереч поширеній думці, бетон не досягає своєї оптимальної міцності, як тільки він затвердіє – йому потрібен час для правильного затвердіння. Це означає, що необхідно витримати певний період (іноді це може бути до 28 днів), перш ніж використовувати нову поверхню, або ризикнути пошкодити затверділий бетон. Це може привести до появи тріщин, вм’ятин та інших пошкоджень до того, як бетон встигне оптимально затвердіти.

У цій статті ми розповімо вам про те, скільки часу вам доведеться чекати, поки ваш бетон правильно затвердіє і набере оптимальну міцність, перш ніж використовувати тільки що покладену поверхню, разом з факторами, які можуть вплинути на час висихання, і про те, як захистити ваш щойно покладений бетон.

Скільки часу потрібно для затвердіння бетону?

З плином часу бетон буде продовжувати набирати міцність. Протягом тижня бетон досягне лише 75% його загальної міцності, тому вкрай необхідно почекати ще три тижні, перш ніж проїжджати над ним транспортні засоби, ставити навіс або зберігати на ньому важку техніку. Незалежно від того, чи використовуєте ви його в комерційних або побутових цілях, рекомендований час очікування зазвичай становить 28 днів.

время набора прочности бетона, защита бетона

Які чинники можуть вплинути на час висихання бетону?

Час затвердіння може сильно постраждати, якщо свіжоукладений бетон постійно піддається впливу зовнішніх агресивних погодні явища. Від спеки літнього сонця до крижаних зимових температур ваш бетон може піддаватися ризику розтріскування через неправильну схоплювання.

Основними агресивних погодними факторами є:

Вплив високих температур – коли бетон дуже сухе, він надзвичайно схильний до розтріскування, особливо якщо він використовується в якості під’їзної дороги, фундаменту або для зберігання важкого устаткування. Сухий бетон може бути викликаний тривалим впливом тепла.

Укладання бетону в холодну погоду – якщо у вас немає вибору, окрім як укладання бетону при низьких температурах, переконайтеся, що ви досить підготовлені. Ви можете звернутися за консультацією в ТОВ Планета РС і ми надасть вам всю необхідну інформацію, якщо ваш проект розпочнеться в зимові місяці. Важливо, щоб свіжий бетон не піддавався впливу температури замерзання (0 градусів за Цельсієм) протягом 24-48 годин після укладання, так як це може також зашкодити ваш бетон в майбутньому.

Неадекватна захист вашого бетону після його укладання – ваш бетон повинен бути захищений від вітру, дощу і екстремальних температур. Це забезпечить правильне затвердіння з набором необхідної міцності.

время набора прочности бетона, защита бетона

Як захистити свіжо-покладений бетон?

Існує безліч способів захистити свіжоприготований бетон від зовнішніх впливів. Залежно від обставин, один метод буде краще захищати ваш бетон, ніж інші, і тому він повинен бути спеціально адаптований до погодних умов, з якими ви маєте справу.

Екстремальний холод
• Добре підготуйтеся, якщо вам абсолютно необхідно заливати свіжий бетон в умовах замерзання
• Звести укриття, яке захистить його від крижаних вітрів
• Слідкуйте за температурою вашого бетону в порівнянні з зовнішньою температурою – свіжоприготований бетон не повинен досягати точки замерзання
• Використовуйте бетонні отвердители і / або ізоляційні ковдри

Високі температури
• Скористайтеся тимчасовим відрізками в період раннього ранку або вечора – температура в цей час буде нижче і не такої спекотної
• Звести конструкцію, яка буде відкидати тінь на бетон під час його затвердіння. Коли сонце починає сідати, його можна видалити, а потім замінити на наступний день.

Вітер і дощ
• Накрити брезентом або поліетиленовою плівкою і притиснути периметр цеглою або дерев’яними дошками, щоб він не здувається при сильному вітрі
• Після того, як дощ припинився і вітер вщух, видаліть можливий сміття, щоб дати можливість затвердіти бетону правильно
• Якщо починається дощ або вітер посилюється, повторіть процедуру

время набора прочности бетона, защита бетона

ТОВ Планета РС спеціалізується на виробництві і доставці бетонних сумішей, також здійснює будівельні послуги по напрямку – промислові підлоги, бетонні дороги та інші покриття з бетону. Якщо вам потрібен свіжоприготований бетон для комерційних або побутових цілей, наша команда експертів допоможе вам. Щоб отримати більш детальну інформацію про товарний бетоні, який ми можемо надати, а також стяжку підлоги, змішану з винятковими стандартами, зв’яжіться з нами сьогодні – ми завжди готові допомогти.

050 366 50 01