Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Забір та огорожа – будівельний блок з бетону

Забір та огорожа – будівельний блок з бетону

Коли ви сидите на своєму задньому дворі, відпочиваєте після довгого дня, останнє, що ви хочете, – це щоб вас турбували галасливі сусіди по двору поруч з вашими або ваші сусіди, котрі слухають ваші особисті розмови. Бетонні огорожі забезпечують житлове огорожу, яке зводить до мінімуму передачу звуку, зменшуючи шум, який передається на будь-яку сторону вашої стіни, будь то від сусідів, ваших власних розмов, шуму проїжджаючих таранкувате машин або інших шумових перешкод.

Жилой забор из бетонных блоков

Житловий паркан з бетонних блоків

До недавнього часу, стилі житлового забору були обмежені декоративними, але несуттєвими варіантами, такими як цегла, металева сітка-рабиця, огорожі з дерева, або дорогими і іноді непривабливими альтернативами, такими як натуральний камінь або ракушняк. Тепер є доступна, естетично приємна альтернатива житлового дизайну огорожі, щоб оточити ваш будинок. Будівельний блок з бетону проведений шляхом вібропресування, додаючи в процесі виготовлення ті чи інші пігментні барвники можна отримати різноманітні колірні відтінки.

Жилой забор из бетонных блоков

Будівельні бетонні блоки

Стіни бетонного паркану з будівельного блоку від ТОВ Планета РС, виконують свою декоративну функцію при своїй надійної міцності і простоті зведення. Природно виглядають текстури, такі як розколотий лицьовій блок або сланцевий блок, додадуть вашому огорожі природний вигляд.

Довговічний, не вимагає особливого догляду житлової паркан з бетонних блоків

Житлові стіни паркану з будівельного блоку від ТОВ Планета РС економічні, стабільні і надійні. Процес установки забору не вимагає особливих будівельних інструментів, бетонний розчин схил і кельму – все що вам необхідно. Структура будівельного блоку дозволить вам за допомогою обрізного кола і болгарки, провести обрізання блоку необхідної довжини.

Жилой забор из бетонных блоков

Огорожа з бетонних блоків не вимагає технічного обслуговування!

Дерев’яні паркани вимагають великого догляду, вони повинні бути заново пофарбовані або розкриті лаком, що вартує часу й грошей. Паркани з профнастилу не настільки універсальні по відношенню до звукоізоляції і надійності ..

Вибрати й купити будівельний блок для забору ви можете в нашому торговому відділі за адресою – м Херсон, вул. Нафтовиків 131 ТОВ Планета РС, або по телефону

050 366 50 02