Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Автоміксера і бетононасоси.

Автоміксера і бетононасоси.

Бетононасоси і автобетономішалки – це зручні, ефективні способи транспортування бетону на вашу ділянку і доставки його туди, де він повинен бути. Вони часто йдуть рука об руку, особливо коли бетону потрібно дістатися до складних, вузьких місць. У цій статті ми пояснимо, що конкретно є бетононасоси і автобетонозмішувачі, а також їх переваги та для чого вони зазвичай використовуються.

Бетононасоси були спеціально розроблені для того, щоб укладати певну кількість бетону в певному місці якомога швидше. Бетон буде переміщатися по трубах з автобетонозмішувача для його перекачування там, де це необхідно. Бетононасос буде зручним варіантом, особливо якщо ви не можете доставити бетон до місця, де необхідно провести його заливку.

Автомиксера и бетононасосы, миксер бетона

Для чого використовуються бетононасоси?

Бетононасоси зазвичай використовуються для полегшення процесу укладання бетону в важкодоступних місцях. На бетононасос гідравлічний важіль дозволяє доставити бетон там, де він повинен бути.

Які переваги бетононасосів?

У бетононасосів є багато переваг, в тому числі:
• Сам бетон швидко і просто доставляється безпосередньо на ділянку заливки.
• При необхідності довжина подачі (рукава) може досягати до 100 м
• Телескопічні бетоннонасоси можуть подавати бетон через огородження або на певну висоту
• Контроль об’єму бетону, що подається.

Автомиксера и бетононасосы, миксер бетона

Бетономішалки.

Всі інгредієнти, необхідні для виробництва бетону, будуть об’єднані разом за допомогою бетономішалки. Ці інгредієнти включають певну кількість цементу, воду і наповнювачів, щоб змішати необхідну марку бетону. Існує два типи бетонозмішувачів, в тому числі:
• Бетонні вузли
• Бочкові міксери

Залежно від типу бетону, який вам потрібен, і від проекту, який ви виконуєте, ваш бетон може бути або попередньо змішаний на бетонному заводі, або змішаний на місці. Дотримання технологічних норм і пропорцій має вирішальне значення для якісного виробництва бетону, і ТОВ Планета РС, може надати вам готовий бетон, щоб допомогти вашому проекту якомога швидше приступити до реалізації.

Автомиксера и бетононасосы, миксер бетона

Для чого використовуються бетонні автоміксера?

Доставка бетону має широкий спектр застосування: від приватного цивільного будівництво до промислових і виробничих об’єктів і будівель, і цьому є пояснення – товарний бетон універсальний, міцний будівельний матеріал, який забезпечує міцність і довговічність будь-яких конструкції. При правильному змішуванні з боку експертів ви можете бути впевнені, що поставляється нами бетон збереже свою міцність на довгі роки.

Які переваги бетономішалок?

У бетоносмесителей багато переваг, в тому числі:
• Ви будете використовувати тільки той обсяг, який вам необхідний
• Ідеально підходить для швидкої і легкої транспортування
• Бетон буде готовий до використання після того, як він буде правильно перемішаний
• Мінімізує ризик неефективного використання робочого часу
• Доступний в різних розмірах, щоб задовольнити різні проекти

Чому деякі бетононасоси повинні поставлятися разом з бетонним міксером?
Бетононасос не може дозувати бетон без використання автоміксера з бетоном. Якщо бетонозмішувач здатний виробляти бетон без бетононасоса, бетононасос не може виконувати свою функцію без використання бетономішалки.

ТОВ Планета РС поставляє своїм клієнтам високоякісний бетон. Незалежно від того, наскільки великий чи малий ваш проект, ми надамо вам необхідну кількість бетону потрібної марки.