Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Компанія ТОВ “Планета РС” отримала сертифікат відповідності ДCTУ (ГОСТ)

Компанія ТОВ “Планета РС” отримала сертифікат відповідності ДCTУ (ГОСТ)

Компанія ТОВ “Планета РС” завжди дотримується принципів професіоналізму і відповідальності. Цей факт вже давно відомий всім нашим партнерам. Тепер високий рівень організації діяльності підтверджений офіційно.
Ми раді повідомити про те, що компанія ТОВ “Планета РС” отримала сертифікат відповідності на тротуарну плитку ДCTУ (ГОСТ) Б В .2.7 -145: 2008.

ДСТУ – Державні стандарти України – Стандарти, розроблені відповідно до чинного законодавства України, які встановлюють для загального і багаторазового застосування правила, загальні принципи або характеристики, які стосуються діяльності чи її результатів, з метою досягнення оптимального ступеня впорядкованості, розроблені на основі консенсусу і затверджені уповноваженим органом.

Глибоке розуміння виробництва і високі стандарти, гарантія того, що тротуарна плитка від ТОВ Планета РС – втілення якості. Тепер це підтверджено на найвищому рівні!