Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Укладання бетону своїми руками – які ризики і коли дзвонити професіоналу

Укладання бетону своїми руками – які ризики і коли дзвонити професіоналу

Укладання бетону своїми руками – які ризики і коли дзвонити професіоналу

Якщо ви плануєте встановити нову бетонну дорогу, внутрішній дворик або інші бетонні поверхні, ви можете подумати про заливці бетону самостійно. На жаль, при такій заливки бетону нерідко домовласники стикаються з практичними і естетичними проблемами або навіть проблемами безпеки.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що вам потрібно знати, перш ніж приступити до власного бетонного проекту «Зроби сам» і коли вам слід зателефонувати експерту.

Заливка бетону: що може піти не так

Самостійна заливка бетону набагато складніше, ніж укладання, припустимо тротуарної плитки, засипка гравію або навіть укладання асфальту. Правильне виконання вимагає знань, умінь і ретельного планування, а також правильних матеріалів, інструментів і обладнання.

У той час як заливка свого власного бетону є здійсненним в певних ситуаціях, це важливо зробити багато досліджень, щоб переконатися, що це те, що ви хочете, щоб вирішувати самостійно. Ось деякі типові помилки самостійної укладання бетону, які ви можете уникнути:

Укладка бетона своими руками

Неправильна підготовка

Підготовка території за допомогою лопати і очищення від рослин і сміття недостатньо, щоб підготувати майданчик для заливки бетону. Якщо ваш бетон лежить зверху пухкої грунту, він швидко почне тріскатися, кришитися і руйнуватися, коли грунт осідає.

Щоб домогтися довговічною бетонної поверхні і уникнути тріщин, важливо створити міцну основу. Це включає в себе використання спеціальних вібропресів, щоб переконатися, що грунт щільно упакована, поверхня вирівняна і встановлені вирівнюють форми (бордюри).

 

 

 

Погодні умови

Погодні умови (наприклад, дощ і вітер) можуть пошкодити ваш бетон в години і дні після його заливки. Також важливо враховувати довгостроковий вплив клімату в вашому регіоні на довговічність і зовнішній вигляд вашого бетону.

Якщо ви живете в області з регулярними циклами переходу через точку замерзання води, вам слід переконатися, що ви використовуєте бетон, необхідної марки, для запобігання розтріскування, освіти повітряних кишень з плином часу.

Укладання бетону своїми руками – які ризики и коли дзвонити професіоналу

Если ви плануєте Встановити нову бетонну дорогу, Внутрішній дворик або інші бетонні поверхні, ви можете подумати про заливку бетону самостійно. На жаль, при такій заливки бетону нерідко домовласніки стікаються з практичними и естетичного проблемами або даже проблемами безпеки.

Продовж читати, щоб дізнатися, шо вам необхідно знаті,  перед усім ніж приступити до власного бетонного проекту «Зроби сам» и коли вам слід зателефонувати експерт.

Заливка бетону: що може піти не так

Самостійна заливка бетону набагато складніше, чем укладання, припустімо тротуарної плитки, засипка гравію або даже укладання асфальту. Правильне Виконання требует знань, умінь и ретельного планування, а також правильних матеріалів, ІНСТРУМЕНТІВ и обладнання.

У тій годину як заливка свого власного бетону є здійсненнім в питань комерційної торгівлі ситуаціях, це вежливо сделать много ДОСЛІДЖЕНЬ, щоб переконатися, что це ті, что ві хочете, щоб вирішувати самостійно. Ось деякі типові помилки Самостійної укладання бетону, Які ви можете избежать:

Неправильні інструменти

Використання неправильних інструментів може привести до нерівній поверхні і появи нерівностей, отворів і тріщин. При роботі з бетоном необхідні міцні, надміцні інструменти, оскільки дерев’яні або пластикові інструменти можуть зламатися під час роботи. Оскільки заливка бетону вимагає ефективного використання часу (тобто строго обмежений період часу, коли бетон може бути рухомим), дуже важливо, щоб у вас було все необхідне, перш ніж починати змішувати бетон.

Ось найважливіші інструменти, які вам потрібні:

 • Велика тачка для перевезення бетону
 • Бетономішалка (найбільш ефективні електричні міксери)
 • Совкові лопати для розподілу бетонного розчину по ділянці
 • Ручні гладилки для бетону, щоб вирівняти вологу поверхню
 • Точні маяки установки контрольних міток
 • Неправильне кількість води

Одна з найпоширеніших помилок при виготовленні бетону – використання неправильного кількості води і цементу. Співвідношення води і цементу в вашої суміші дуже важливо для зовнішнього вигляду і довговічності вашої бетонної поверхні. Мокрий бетон не повинен бути рідким або пухким, а гладким і податливим.

Домовласники зазвичай додають занадто багато води в суміш, тому що пом’якшення бетону полегшує роботу з ним. Але навіть невеликий надлишок води має тенденцію послаблювати бетонну суміш, що призводить до розбризкування, нерівномірного заповнення і погіршення міцності бетону.

Укладка бетона своими руками

Недостатні запобіжні заходи

Кожен раз, коли ви працюєте з важким обладнанням і потенційно небезпечними інструментами і матеріалами, важливо вживати запобіжних заходів.

Бетон є відносно безпечним матеріалом для роботи. При цьому важливо змішувати і заливати бетон в захисній екіпіровці, щоб захистити очі, дихальні шляхи і шкіру. Ви також повинні бути обережні, піднімаючи важкі предмети, щоб уникнути травм.

Як мінімум, у вас повинно бути наступне при змішуванні і заливки бетону:

 • Довгі штани і куртка з довгими рукавами
 • Перевірені захисні окуляри або інші засоби захисту очей
 • Беруші або інші засоби захисту слуху (при роботі з гучним устаткуванням)
 • Щелоче-стійкі рукавички
 • Робочі або гумові чоботи
 • Мило і вода поруч, щоб вимити шкіру і промити очі при необхідності

Коли дзвонити професіоналу

Кращий спосіб переконатися, що ви отримаєте високоякісний, міцний і естетичний бетон – це працювати з командою знають, досвідчених фахівців, які працюють у вашому регіоні і знають ваш клімат.

Якщо ви кладете базову бетонну плиту на рівну поверхню посеред м’якого сухого літа, ви можете впоратися з цим самостійно. Швидше за все, вам краще зателефонувати експерту, якщо вам підходить одна з таких умов:

 • Ви не впевнені в тому що саме хочете і який результат отримаєте
 • Ви маєте на увазі певний (або індивідуальний) дизайн, колір або текстуру
 • Ви маєте справу з ухилом або нерівною поверхнею
 • У вас немає потрібних інструментів

Якщо з якої-небудь причини вам просто незручно робити це самостійно, зверніться до професіонала!

Ви шукаєте професійну конкретну компанію, якій можете довіряти? Є питання по вашому проекту?
Маючи більш ніж 15-річним досвідом роботи з виробництвом і доставкою бетону, ми пропонуємо індивідуальні рішення і можемо обіцяти вам безпечний, чистий і своєчасний процес. Незалежно від того, чи хочете ви замінити стару доріжку з тріщинами з бетону, встановити новий майданчик для басейну або спроектувати унікальне спеціальне ганок зі вбудованим освітленням, ми дамо вам прекрасний, функціональний результат.

Зателефонуйте нам сьогодні по телефону (050) 366 50 01 або зв’яжіться з нами через Інтернет, щоб отримати інформацію щодо цін і умов.