Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Дорога – бетон або асфальт?

Дорога – бетон або асфальт?

Дорога – бетон або асфальт?

Якщо ви плануєте замінити або додати під’їзну доріжку до своєї власності, вам може бути цікаво дізнатися про ваші можливості, коли мова йде про матеріали і дизайні. Бетон і асфальт – два найбільш поширених варіанту покриття для проїжджої частини, і у кожного є свої недоліки.

Незважаючи на те, що ви можете заощадити час при укладанні асфальтового покриття, бетон вимагає меншого догляду та утримання в подальшому, краще витримує дощ і спеку і пропонує набагато більше варіантів дизайну.

Ось п’ять переваг вибору бетону для вашої нової дороги:

1. Бетон довговічний і може виконувати свої функції набагато довше

Бетон є найбільш широко використовуваним будівельним матеріалом у світі. Є багато причин, за якими він такий популярний для стількох проектів, і головна з них – його довговічність. Правильно спроектований, залитий, захищений і оброблений бетон може зберігати свою первинну якість і форму протягом десятиліть, на відміну від асфальту.

Дорога - бетон или асфальт

Довговічність – одне з найважливіших міркувань в будь-якому зовнішньому проекті, але особливо на дорогах. Швидше за все, ваша дорога буде регулярно піддаватися впливу важких транспортних засобів, велосипедів, взуття, спеки та дощу протягом багатьох років, тому вам потрібна високоякісна, довговічна поверхня. При правильному догляді бетонна дорога може прослужити 30-40 років, в той час як асфальт має тенденцію руйнуватися через 12-20 років, навіть при догляді і повторному ущільненні.

Дорога - бетон или асфальт

2. Асфальт вимагає повторної герметизації кожні два-п’ять років

Багато домовласники вибирають асфальтову дорогу, тому що вона дешевша в установці і їй не потрібно довго набирати міцності, перш ніж ви зможете проїхати по ній. Незважаючи на те, що бетон дорожчий в установці, він може заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі, якщо ви плануєте залишатися в своєму нинішньому будинку протягом кількох років через більш низьких витрат на технічне обслуговування.

Дороги з асфальту повинні бути очищені принаймні два рази на рік. Вони також вимагають повторної герметизації кожні два-п’ять років, щоб зберегти їх зовнішній вигляд і водостійкість. Згодом у асфальту також можуть утворитися тріщини і дірки, і їх необхідно якомога швидше відремонтувати, щоб запобігти їх подальше погіршення.

В цілому, бетон вимагає набагато меншого догляду, ніж асфальт і заощадить вам гроші в довгостроковій перспективі.

3. Бетон краще витримує вологу

Асфальт не справляється на всі 100% при впливі рясних дощів і періодичних заморозків. Навіть після укладання дощ і сніг можуть потрапити в тріщини на асфальтових поверхнях, повільно руйнуючи матеріал і розширюючи тріщини при низьких температурах. Асфальт також може плавитися в дуже жарку погоду, а сонячне світло руйнує і з часом висушує матеріал, викликаючи тріщини і просідання дороги.

Бетон працює набагато краще при впливі елементів, як під час монтажу, так і в часі своєї експлуатації. Хоча як і раніше не рекомендується заливати бетон в незахищену зону під час зливи, вода не пошкоджує бетон, як пошкоджує асфальт. Згодом бетон витримує потенційний збиток, який може бути викликаний дощем і ультрафіолетовим випромінюванням, особливо якщо його правильно обслуговувати.

4. Покупці житла воліють бетонну дорогу

Хоча бетон коштує трохи дорожче, він окупає свої вкладення. Мало того, що ви заощадите гроші з плином часу через більш низьких витрат на обслуговування. Також бетонна дорога, як правило, більш приваблива для потенційних покупців житла через її довговічності, обмеженого обслуговування і естетичної привабливості.

Дорога - бетон или асфальт

5. Бетон набагато простіше персоналізувати.

Він може бути пофарбований, проштампований, подряпаний, зачищений щіткою і т. д. Іншими словами, ви можете зробити його самобутнім. Ви можете вибрати унікальні візерунки, декоративні рамки і індивідуальний дизайн. Бетон також можна зробити схожим на інші матеріали, такі як цегла, дерево або камінь.

Ви шукаєте будівельну компанію для створення, ремонту чи іншого оновлення вашої дороги?
Наша команда відданих професіоналів може допомогти вам спроектувати і встановити (або відновити) бетонну дорогу вашої мрії. Компанія ТОВ Планета РС володіє більш ніж 15-річним досвідом, і ми будемо працювати з вами і вашим бюджетом, щоб надати вам прекрасну дорогу, яка прослужить вам десятиліття, підвищить цінність вашого будинку і заощадить ваші гроші в перспективі!

Щоб отримати безкоштовну оцінку, зателефонуйте нам по телефону (050) 366-50-01 або зв’яжіться з нами через інтернет сьогодні.