Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Які питання задати постачальнику бетону?

Які питання задати постачальнику бетону?

Які питання задати постачальнику бетону?

Ви вже визначилися з постачальником бетону для свого проекту? Якщо ще немає – рекомендуємо бути підготовленим зі списком певних питань. Ви ж хочете переконатися, що ви зробили все можливе, щоб переконатися, що ви отримаєте гарнатірованно якісний і надійний бетон. У даній статті перерахуємо найбільш важливі питання, які слід задавати постачальникам бетону.

Галузевий досвід.

Дізнайтеся у постачальника який період часу вони на ринку виробників бетону. Який у вас досвід роботи в бетонній промисловості? Діяльність компанії в галузі протягом багатьох років є хорошим знаком. Це свідчить про те, що конкретний підрядник є кваліфікованим і надійним партнером.

Які відомі об’єкти ви виконували.

У вас є приклади попередніх робіт? Досвідчений постачальник бетону, як правило вже виступав підрядником на ряді будівельних проектів у відомих забудовників або інвесторів. Ви можете пошукати портфоліо виконаних об’єктів на веб-сайті підрядника. Наприклад, щоб людям було легше знаходити відповідні приклади проектів, ми організовуємо наші виконані об’єкти відповідно до типу виконаних робіт.

Асортимент, марки і типи бетонних сумішей.

Ви пропонуєте марки, види і типи бетону? Залежно від вашого проекту вам може знадобитися певний тип бетону – з мікрофіброю для більшої міцності, з топінгами для забарвлення або іншими певними добавками. Ставлячи правильні питання, ви переконаєтеся, що ваш підрядник може надати вам бажаний результат.

Гарантія якості.

Добре встановлений, правильно доглянутий бетон повинен прослужити десятиліття. Варто запитати вашого конкретного підрядника про їх процесі укладання і герметизації, який має вирішальне значення для довговічності бетонних конструкцій.

Поставщики бетона в Херсоне и Херсонской области

Час заливки і твердіння бетону.

Чи можете ви оцінити, скільки часу займе заливка бетону “під ключ”? Тривалість конкретного проекту залежить від безлічі факторів, таких як розмір простору, погодні умови, марка бетону. Досвідчений постачальник бетону повинен бути в змозі дати вам оцінку графіка часу, як тільки він отримати вичерпну інформацію по проекту.

Коли ви можете почати працювати?

Це не обов’язково погано, якщо ваш підрядник не може почати негайно – це може означати, що вони зайняті, тому що вони так затребувані. Проте, у вас є свій графік, щоб розглянути також. Якщо терміни вашого проекту являються принципово суттєвими, варто поставити це питання на ранніх етапах переговорів.

Що мені потрібно зробити, перш ніж ви зможете почати працювати?
У деяких випадках, можливо, буде потрібно попередня підготовка ділянки. Це може означати, наприклад, забезпечення доступу бетонасосов або і розчищення території. Для внутрішніх бетонних підлог це могло б означати підготовку і настройку вентильованої системи (так як укладання бетонної підлоги на увазі затірку, а це дуже курний процес)

Поставщики бетона в Херсоне и Херсонской области

Задайте нам всі свої питання
Кожен конкретний проект по своєму унікальний, тому у вас, ймовірно, є багато додаткових питань, характерних для вашого проекту. Компанія ТОВ Планета РС володіє більш ніж 15-річним досвідом у виробництві та доставці бетону і залізобетонних виробів. Якщо у вас є питання з приводу укладання бетону, як ми працюємо або що необхідно для вашого проекту, зв’яжіться з нами сьогодні.