Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Як правильно замішувати бетон.

Як правильно замішувати бетон.

Багато домовласники не вирішуються самим використовувати бетон, і цьому є пояснення. Якщо щось піде не так, це може бути важко виправити, але для невеликих домашніх робіт це насправді набагато простіше, ніж багато хто думає. У цій статті ми розглянемо різні способи змішування бетону, щоб ви могли вирішити, що краще для вас, коли ви намагаєтеся зробити проект своїми руками.

Точні пропорції

Бетон має 3 основних інгредієнта. Цемент, заповнювач і пісок. Ці інгредієнти змішуються з водою утворюючи розчин, який при висиханні зв’язується в твердий, дуже твердий матеріал. Залежно від того, для чого ви використовуєте бетон, він може бути замішаний в різних пропорціях, щоб дати вам різні параметрів твердості і міцності. Дуже важливо правильно визначити ці пропорції. З дуже великою кількістю піску ваш бетон не буде достатньо твердим, щоб витримати навантаження.

Методи замішування бетону.

У домашніх умовах є кілька різних підходів, які ви можете використовувати для змішування бетону. Ви можете зробити це вручну або за допомогою мікшера. Для дрібномасштабних робіт змішування вручну може бути ідеальним, так як легко відстежувати консистенцію і контролювати кількість і якість бетонного розчину. Для великих робіт бетономішалка може значно заощадити ваш час, змішуючи великі кількості бетону.

Коли мова йде про побутовий бетоні, часто не беруть до уваги і інші доступні вам варіанти, особливо для невеликих робіт, таких як бетонні підстави для сараїв, альтанки та інші малі форми архітектури в приватному дворі. Основними відмінностями між побутовими і комерційними об’єктами є простір. Найчастіше на комерційній робочому майданчику плануються роботи, щоб зробити ці процеси максимально ефективними, дозволяючи автоміксери подавати бетон безпосередньо на ділянку заливки. Однак це не означає, що ви не можете використовувати подібні методи.

Типи бетономішалок (бетонозмішувачів)

Існує два основних типи бетономішалки. Існують автобетонозмішувачі, а також мобільні бетономішалки, і обидва вони мають різне застосування. Ви, мабуть, бачили автобетонозмішувачі, які часто можна зустріти на дорогах. Вони мають ту перевагу, що можуть транспортувати готовий бетонний розчин на далекі відстані. Додаткові компоненти можуть бути додані в бетон на заводі, щоб забезпечити різні властивості, такі як гідроізоляція або мікрофібру для додаткової міцності. Однак такий вид бетонозмішувачів  рідко використовується в приватних домоволодіннях, але при значному обсязі необхідного бетону (10 кубів і більше) можуть бути задіяні.

Інший тип бетономішалки – це побутова бетономішалка. Вона ідеально підходять для домашніх робіт в приватному будинку, так як вам не потрібно турбуватися про те, що бетону занадто мало або занадто багато. У такі бетономішалки ви самі засинаєте необхідну кількість сировини, і в міру того, як ви виливаєте бетон, він відразу ж змішується. Вони також мають додаткову перевагу в порівнянні з традиційними бетонозмішувачами в тому, що вони можуть поставляти кілька різних бетонних сумішей для однієї і тієї ж роботи без необхідності оплачувати додаткові витрати, пов’язані з повторним завантаженням.

Вибір бетонозмішувача у багато визначає насамперед необхідний обсяг бетону і сам ділянку заливки. Якщо ви виконуєте заливку під альтанку або патіо невеликого розмірі, звичайно ж побутова бетономішалка буде вірним вибором. Коли ж ви плануєте залити бетоном весь двір, під’їзну дорогу до будинку або зробити фундамент під хозблок – краще звернутися до послуг виробника бетону в вашому регіоні і замовити бетонний автоміксери. Будівельна компанія ТОВ Планета РС є лідером на ринку виробництва бетону.

Ми виробляємо і доставляємо бетон по Херсону та Херсонської області більше 15 років, звертайтеся до нас по телефону

050 366 50 01.