Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Помилки при укладанні бетону

Помилки при укладанні бетону

Основні помилки, які роблять люди при укладанні бетону

Бетонні підрядники не завжди отримують належного визнання. Їх робота не так легка і проста, як може здатися багатьом. Однак існує безліч факторів, обставин і ситуацій, які необхідно враховувати перед заливкою бетону. Тому, перш ніж вирішити, що ви, не маючи практичного досвіду, можете заливати фундаменти, бетонні подушки або інші бетонні конструкції, подумайте про деякі типові помилки, які допускають люди.

Розрахунок проекту

Кількість необхідного бетону легко недооцінити, особливо якщо ви не розглядаєте проект як тривимірний. Бетонні проекти засновані на обсязі, а не тільки на площі поверхні. Розрахунок обсягу означає розуміння геометрії проекту, а також формули для об’єму, яка множить довжину на ширину і висоту. Однак вимір може бути більш складним, якщо форми мають сферичну або нерівну форму.

укладка бетона

Розрахунок об’єму бетону

Замовляючи або купуючи бетон, виникає спокуса купити саме ту кількість бетону, що вам потрібно для вашого проекту. На жаль, практика показує що брати бетон з запасом часто необхідно. Помилки в розрахунку, час укладання та інші фактори можуть вплинути на те, що розрахункової кількості бетону может не вистачити на весь проект.

Використання неправильної марки бетону

Потім люди потрапляють в пастку, купуючи універсальний бетон для будь-якої роботи, але це помилка. Є різні типи і марки бетону, і кожен з них має різний час схоплювання і параметр міцності. Звичайно, більшість бетонних сумішей включає портландцемент, заповнювач і воду, але за допомогою різних рецептур і добавок бетон може володіти різними властивостями для різних завдань.

укладка бетона

Погана основа під бетон

Просто заливати ділянку бетоном нерозумно. Спочатку потрібно підготувати ділянку – зробити основу. Бетон вимагає рівною і ущільненої поверхні. Крім того, ви повинні видалити всі корені і сміття з ділянки, а також пухкий верхній шар грунту. Також необхідний дренаж.

Використання невідповідних інструментів

Інструменти, використовувані компаніями з укладання бетону, не нові і не витончені. Підрядники десятиліттями використовували одні й ті ж інструменти з однієї простої причини: вони працюють. Крім того, бетонні інструменти не вимагають значного часу на налаштування, що важливо, оскільки час заливки бетону обмежена. Незважаючи на те, що різні різновиди бетону можуть мати більш тривалі терміни, все ж існує обмежене робоче вікно, тому необхідно мати під рукою відповідні інструменти.

Відсутність спеціальних знань

У той час як бетон є надійною і міцною поверхнею після повного затвердіння, йому потрібна допомога, щоб відповідати формі і після основного набору міцності, щоб зберегти свою жорсткість. Необхідна правильна встановлена ​​опалубка. Крім того, слід використовувати сталеві стрижні або інші зв’язки і опори, щоб зміцнити матеріал і уникнути розтріскування в майбутньому.

укладка бетона

Вирівняти і обробити бетон

Час має значення при заливці бетону. На великих площах необхідно обробляти бетон під час заливки, щоб гарантувати, що остаточний проект буде рівним і без пустот. На жаль, багато домовласників не розуміють важливості вирівнювання і обробки бетону. Звичайно, бетон , що самовирівнюється існує, але це не рішення для кожної роботи, і цей конкретний склад призначений для невеликих робіт, і навіть для цих робіт може знадобитися допомога професіонала.

Будівельна компанія ТОВ Планета РС

Монтаж бетону в комерційних і житлових приміщеннях часто вимагає кваліфікованого і професійного праці. Зв’яжіться з нами по телефону (050) 366-50-01 для розрахунку і оцінки вартості вашого проекту.