Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Підлоги для корівників – який краще?

Підлоги для корівників – який краще?

При ремонті або будівництві корівника слід обов’язково враховувати той факт що корови досить специфічні домашню худобу, і правильний підлогу в корівнику повинен максимально виконувати свої функції і призначення. З цієї причини, з точки зору збереження здоров’я худоби, необхідно ретельно вибирати покриття для підлоги. Прибирання і обслуговування підлог в корівнику – ще один не маловажний фактор. Обслуговування деяких типів підлогових покриттів простіше інших. Можливо, ви захочете мати один тип підлогових покриттів для проходів, а інший під стійла.

Типи підлог в корівнику.

Піщані насипні підлоги в корівнику.

Не потребує особливої попередньої підготовки підстави, недорогий і екологічний варіант для худоби, але такі підлоги вимагають щоденного обслуговування, витримувати рівень і частої заміни. Тому такі підлоги при першій своїй економічності в подальших істотно дадуть фінансове навантаження на утримання корівника.

Дерев’яні підлоги в корівнику.

Деревина колись була стандартним матеріалом для підлоги в корівниках. Дерев’яні підлоги легше, теплий, не ковзний при сухому стані і відносно недорогий в обслуговуванні. Оброблена деревина необхідна для запобігання гнилі з сечі і розливів води, а також для того, щоб захистити від гризунів і жуків. Дерев’яні дошки повинні мати товщину не менше двох 6 см і розташовуватися на поверхні піску або гравію для дренажу.

Бетонні підлоги для корівника.

Найпоширеніший матеріал підлогового покриття, який застосовується в багатьох сільськогосподарських фермах. Бетонні підлогу для корівника дуже міцний і легко очищається і його важко пошкодити. Бетонні підлоги для корівника може бути слизьким, тому, хоча дуже гладкий готовий бетон може бути привабливим і легким для підмітання в кормових і прилеглих приміщеннях, текстурований бетон з насічками краще підходить для стійл і проходів.

Будівельна компанія Планета РС виробляє якісні бетонні, наливні, полімерні підлоги для багатьох сфер застосування.