Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Склади з металоконструкцій

Склади з металоконструкцій

Склад з металоконструкцій.

Збірний сталевий склад – це комерційна будівля для зберігання товарів, часто додатково встановлюються внутрішні крани і вилочні навантажувачі для переміщення товарів по всій структурі. Склади використовуються експортерами, оптовиками, імпортерами та виробниками і т. Д.

Сучасні потреби в будівництві вимагають швидкої і недорогої конструкції, при цьому без втрат в якості і довговічності. Збірний модульний склад, виготовлений з металоконструкцій, володіє багатьма перевагами в порівнянні з традиційним залізобетоном.

При будівництві складу з металоконструкцій використовують сталевий профіль типу Н, сталь типу С і сталь типу Z. Дах і стіни – це як правило металопрофіль або сталева сендвіч-панель. Сталева конструкція в основному замінила традиційний залізобетон в більшості країн Західної Європи. Склад з металоконструкцій має безліч відмінних характеристик, таких як легка вага, великий проліт, менша кількість матеріалів, низька вартість, економія базового, короткого циклу будівництва, гарний зовнішній вигляд і т. д.

Сталеві складські будівлі – максимальна ефективність простору.
З бумом в області торгової логістики, все більше підприємств потребують складських приміщеннях зараз більш ніж коли-небудь. Якщо ви плануєте розширити свій складський бізнес або почати нове підприємство в якості підприємця в цьому сегменті ринку, вам не варто звернутися в будівельну компанію ТОВ Планета РС, щоб отримати найякісніші сталеві складські приміщення і за економічною ціною.

Багато дистриб’ютори і експортери транспортують, зберігають і поставляють різноманітні товари, що вимагають ефективного простору. Тому, коли ви плануєте інвестувати в нові або додаткові складські приміщення, універсальність будівлі має першорядне значення, щоб доповнювати вашу роботу. Якщо ви хочете розширити свою діяльність або, навіть якщо ви новачок в сфері складської промисловості, сконструйований сталеве складська будівля є універсальним і може задовольнити всі ваші потреби в новому об’єкті.

Збірні сталеві склади володіють декількома унікальними перевагами в порівнянні з іншими методами будівництва. Сталеве складська будівля забезпечує внутрішню прозору ширину прольоту до 100 метрів: при складуванні ця особливість означає, що у вас буде більше внутрішнього простору для зберігання товарів і меншої кількості неефективного простору від опорних колон і несучих стін.

Вартість будівництва складу може бути значною, і ваш вибір методу будівництва значно вплине на ваш бюджет. Швидкомонтовані склади з металоконструкцій істотно скоротять тривалі, складні і дорогі проекти, ніж більш традиційні методи будівництва. Отримати консультацію а також отримати попередній кошторис ви можете по телефону:

(099) 373 64 63