Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Часті питання про бетон.

Часті питання про бетон.

В даний час бетон має тенденцію бути найбільш затребуваним будівельним матеріалом і може використовуватися для створення внутрішніх двориків, проїжджої частини, проходів і багато чого іншого. Ось деякі загальні питання, які ми отримуємо про бетон:

Що саме є бетоном?

Бетон являє собою суміш інгредієнтів, включаючи цемент, воду, наповнювачі, і добавки. Він також може включати мінеральні колірні добавки, щоб зробити його темніше, світліше або надати йому колір.

Як ви вимірюєте міцність бетону?
У нашій лабораторії, наші фахівці вимірюють міцність бетону за допомогою випробувань на механічну міцність, на стиск і вигин. В середньому міцність залежить від співвідношення води і цементу і якості матеріалів, використовуваних в цементі.

Скільки часу потрібно для затвердіння бетону?
Все залежить від товщини заливається бетону, температури зовні і типу цементу, використовуваного в суміші. Але в середньому для його затвердіння потрібно близько 2-3 годин, а потім близько 7 днів для набору початкової міцності. Після цього він продовжить набирати міцність близько 28 днів.

Бетон завжди сірий?
Як ми згадували в першому пункті, мінеральні колірні добавки можуть бути додані до бетону, щоб надати йому колір. Це означає, що бетон може бути практично будь-якого кольору, від червоного до коричневого, зеленого та інших.

Чи потребує бетон обслуговування?
Незважаючи на те, що бетон сам по собі досить довговічний, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб він залишався в гарній формі: уникайте застосування протиожеледних хімікатів взимку. Не використовуйте агресивні кислоти для видалення плям. Регулярно очищайте бетон і наносите герметик, щоб захистити його від агресивних зовнішніх факторів.

Чи нормально розтріскування?
Оскільки бетон не гнучкий, він може тріснути в умовах замерзання / відтавання. Це абсолютно нормально, і дрібні тріщини не ставлять під загрозу міцність бетону. Ці тріщини можуть бути усунені шляхом розміщення «швів» в цій області або шляхом додавання в неї волокнистої фібри.

Як вимірюється бетон?
Бетон вимірюється кубічними метрами (м³), тобто метра на метр на метр (або 1 000 000 кубічних см). Один кубічний метр бетону важить від 1800 до 2500 кг ..