Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Який бетононасос вибрати – стріловий або лінійний?

Який бетононасос вибрати – стріловий або лінійний?

Транспортування бетону у важкодоступні місця може стати проблемою, якщо у вас немає для цього відповідного обладнання. У подібних випадках бетононасоси можуть запропонувати підходяще ефективне рішення для подолання цих перешкод. Однак спочатку ви повинні вирішити, який насос буде найбільш підходящим для вашого проекту. Ми готові познайомити вас з відмінностями між ними, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення про те, який тип бетононасоса вам потрібен.

Який тип бетононасоса потрібен?

Може бути складно вирішити, який тип насоса вам потрібен, в залежності від того, наскільки великий чи малий ваш проект. Насосний механізм – незалежно від того, який з них ви виберете – забезпечує кращий радіус дії навіть з великої висоти. Більш традиційні методи нанесення бетону виявляються недосконалими в порівнянні з сучасними бетононасосного пристроями. Як правило, стреловой насос (розм. Бетононасос Стріла або бетононасос Жираф) краще підходить для великомасштабних проектів, тоді як лінійний насос більш підходить для невеликих проектів.

стреловой бетононасос, лінійний бетононасос

Причини, за якими вам знадобиться стреловой насос

Стріловий насос має важіль («стріла»), яким можна легко управляти дистанційно, щоб подавати і заливати бетон саме там, де він вам потрібен. Стріловий насос ідеально підходить для перекачування великого обсягу бетону з продуктивністю 120 м3 / год. Стріловий насос ідеально підходить для подачі бетону зі значної висоти і з великою точністю. Швидкість подачі бетону в поєднанні з високою продуктивністю робить штанговий насос ідеальним варіантом для великомасштабних проектів.

стреловой бетононасос, лінійний бетононасос

Причини, за якими вам знадобиться лінійний насос

Лінійний насос, який часто називають стаціонарним, має форму довгого шлангу, який можна встановити на причіп або вантажівку. Щоб подати бетон прямо туди, де він потрібен, шланг необхідно надійно закріпити. Лінійний насос більше підходить для невеликих цивільних проектів, а не для комерційних. Шланг дозволяє більш точно подавати бетон і ідеально підходить для горизонтальної заливки. Хоча бетон можна заливати з великою швидкістю, він може точно доставити від 15 до 70 м3 бетону в годину, тому лінійний насос краще підходить для житлових проектів.

Промислово-будівельна компанія ТОВ Планета РС в своєму автопарку будівельної техніки містить бетононасоси як лінійного так і стрілового типу. Ви завжди зможете звернутися до нас за консультацією і наші фахівці підкажуть який саме варіант для вас найбільш підходить.

050 366 50 01