Image

Будівельна компанія ТОВ Планета РС,має власне потужне виробництво, великий штат професійних фахівців, та виконує широкий спектр будівельних робіт

Україна | м. Херсон | вул. Нафтовиків 131
+380(50)366-50-01

mail@planetars.com.ua

© 1998-2023 ТОВ | Планета РС & будівельна компанія
Переваги бетонних підлог

Переваги бетонних підлог

Чому бетон – відмінний вибір для підлог?
Ви можете просто розглядати бетон як варіант підлогового покриття, який є досить стандартним рішенням. Але є деякі причини, що заслуговують на увагу, які роблять бетон відмінним вибором для підлоги.

Міцність бетонної підлоги
Якщо ви знаєте що-небудь про міцність бетону, ви зрозумієте, що це дійсно дуже міцний будівельний матеріал. Важкої техніки і транспортних засобів недостатньо, щоб залишити вм’ятину на бетонній підлозі. Таким чином, бетонну підлогу може легко витримати всі пішохідні потоки і переміщення меблів, в яких звичайне домашнє господарство, ймовірно, буде регулярно брати участь, без будь-яких проблем!

Довговічність бетонної підлоги
Така довговічність означає, що бетон прослужить довгі роки. Особливо, якщо за бетонною підлогою добре доглядають і герметично закривають, можна очікувати, що він прослужить дуже довго, перш ніж він стане майже зношеним. І навіть коли текстура і колір починають змінюватися з часом, в значній мірі, це додає трохи «характеру» стилю підлогового покриття і не є практичною проблемою, якщо тільки він не пошкодиться в будь-якому відношенні.

Безліч варіантів дизайну
Бетон дійсно сприймається тільки в сірих відтінках, але це абсолютно несправедливо. Дизайнери запропонували широкий спектр опцій з абсолютно безліччю різних кольорів і забарвлень на вибір. Ви можете фарбувати поверхню бетону для досягнення бажаного ефекту, а також вибирати інші можливості декорування бетону – колірні топінги під час укладання бетону.

Економність бетонної підлоги
Якщо ви економні, незалежно від того, чи хочете ви встановити бетонний майданчик в дворі свого будинку або вам потрібен підлогу для офісних або складських приміщеннях, бетон – залишається одним з найбільш економічних доступних варіантів.

Оптимальність в експлуатації.
Ще одна велика перевага бетону в тому, що за ним дуже легко доглядати. Як уже згадувалося, він буде триматися ще краще з будь-яким ущільненням, захисним герметиком, який слід повторно наносити в середньому раз на рік. Регулярна підмітання та миття підлоги допоможуть зберегти бетонну підлогу свіжим і новим, але в іншому особливого обслуговування не потрібно. Полірування бетону – також відмінний спосіб зберегти його в кращому вигляді.

Підходить для використання всередині і зовні приміщень
Яке б містило перевагою бетонної підлоги є те, що він є надійним вибором як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування, так що ви можете встановити його в своєму будинку або дворі.